Ремонт MacBook

Качественный и доступный сервис ноутбуков Apple в городе Киеве

MacBook

Наші послуги з ремонту Макбук знадобляться вам у випадку механічного пошкодження лептопу, потрапляння рідини, різноманітних компонентних поломок, у тому рахунку через скупчення пилу та перегрівання. Якщо MacBook не вмикається, не завантажується, гріється, має проблеми з зображенням, клавіатурою, трекпадом та ін. — зверніться до нашого сервісу для безкоштовної діагностики, швидкого, якісного ремонту! Ми обслуговуємо будь які моделі MacBook, у тому числі пластикові (полікарбонатні), алюмінієві (Unibody), та сучасні MacBook 12’’ (Retina). Власний склад запасних частин, компонентне відновлення та апгрейд.

MacBook Air

Лагодження будь яких поломок Макбук Ейр, відновлення після залиття рідиною, профілактична чистка від пилу та бруду з заміною термопасти, модернізація (встановлення SSD, RAM пам’яті). Ремонт клавіатури, трекпаду ноутбуку, компонентне відновлення електропровідних доріжок, елементів на системній платі. Пропонуємо безкоштовну професійну діагностику, тестування спеціалізованим ПО, виявлення програмних та апаратних помилок. У наявності нові та б/у дисплеї MacBook Air під заміну, власний склад деталей та комплектуючих. На всі послуги нашого сервісного центру діє гарантія, найкраще співвідношення ціна-якість.

MacBook Pro Unibody

Ремонт та обслуговування моделей Макбук Про Юнібаді у м. Київ. Сервісний центр надає будь які послуги як з модульної заміни комплектуючих, так і з компонентного ремонту та відновлення після залиття рідиною, механічних пошкоджень. Також можливе замовлення модернізації, встановлення SSD накопичувача, у тому числі через перехідник Optibay, збільшення оперативної пам’яті. Ремонт та заміна клавіатури, окремих клавіш, Touchpad, рихтування корпусу, чистка від пилу та бруду (за заміною термопасти). Пропонуємо заміну оригінальної батареї MacBook Pro Unibody, кулеру (вентилятору) та інших деталей ноутбуку. Швидкі терміни, гарантія.

MacBook Pro Retina

Послуги з ремонту MacBook Pro з екраном Retina у сервісному центрі BachMac Київ. Пропонуємо професійну діагностику (безкоштовно), підбір найбільш вигідних варіантів ремонту або заміни комплектуючих. Швидка професійна чистка від пилу, термінове відновлення після залиття водою та іншою рідиною, компонентний ремонт пошкоджених ділянок та електропровідних доріжок. Сервісне обслуговування: заміна батареї Макбук Про Ретіна, зламаних клавіш, рихтування корпусу та ін. Використовуються лише оригінальні запасні частини Apple, на усі роботи діє гарантія. Програмна допомога, встановлення та оновлення ПО.

MacBook Pro TouchBar

Ремонт та відновлення нових моделей MacBook Pro з Touch Bar або функціональними клавішами. Оперативна допомога після випадків залиття ноутбуку рідиною, падінь, механічних пошкоджень. Виконуємо якісну чистку від пилу та бруду з заміною термопасти, професійну чистку клавіатури. Вирішення проблем з трекпадом, компонентний ремонт, заміна дисплею та інших модулів. Професійна діагностика та безкоштовна консультація. На час ремонту можливо скористатися технікою з нашого підмінного фонду. Гарантуємо високу якість послуг, найшвидше вирішення будь яких несправностей та доступну вартість робіт.

Діагностика в присутності кліента.
A mobile banking experience powered by the Siber app and Sibercard, a card that acts like a debit card and earns credit card rewards to get early access.

Это произвольный заголовок

Можливості сервісу

Компонентный ремонт
fsdfdfsdf
dsfsd
Модульна заміна
fsdfdfsdf
dsfsd
Профілактика
fsdfdfsdf
dsfsd
Модернізація
fsdfdfsdf
dsfsd
Разлочка
fsdfdfsdf
dsfsd
Ріхтовка
fsdfdfsdf
dsfsd
Консультація та підтримка
fsdfdfsdf
dsfsd
Софт
fsdfdfsdf
dsfsd
Это произвольный заголовок

Можливості сервісу

Ремонт MacBook після залиття

Послуги з лазерного гравіювання у центрі Києва, швидко, якісно, на професійному лазерному обладнанні. Ми спеціалізуємось на гравіюванні клавіатур будь яких моделей ноутбуків та комп’ютерів, нанесенні зображення та тексту на корпус телефону, планшету та ін.

Брендування продукції символікою вашої компанії, створення креативних подарунків, сувенірів, персоналізація техніки. Найкоротші строки виконання (на протязі декількох годин), найкраща вартість, гарантована якість.

Відмивання
Ремонт (заміна) пошкоджених клавіш клавіатури MacBook та iMac всіх моделей.
Не вмикаеться
Гравіювання на корпусі телефону, планшету, годинника та інших гаджетів.
Ремонт клавіатури
Лазерне гравіювання клавіатури, нанесення символів кирилиці та інших мов.
Чистка та заміна клавіш
Лазерне нанесення логотипу, назви, слогану компанії та іншого зображення.
Ремонт трекпаду
Нанесення лазером тексту, фото, логотипу та інших зображень на корпус Mac.
Заміна екрану
Лазерне гравіювання на сувенірах та подарунках: ім’я, дата, текст, малюнок.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія