Ремонт MacBook

Якісний та доступний сервіс ноутбуків Apple у місті Київ

MacBook

Наші послуги з ремонту Макбук знадобляться вам у випадку механічного пошкодження лептопу, потрапляння рідини, різноманітних компонентних поломок, у тому рахунку через скупчення пилу та перегрівання. Якщо MacBook не вмикається, не завантажується, гріється, має проблеми з зображенням, клавіатурою, трекпадом та ін. — зверніться до нашого сервісу для безкоштовної діагностики, швидкого, якісного ремонту! Ми обслуговуємо будь які моделі MacBook, у тому числі пластикові (полікарбонатні), алюмінієві (Unibody), та сучасні MacBook 12’’ (Retina). Власний склад запасних частин, компонентне відновлення та апгрейд.

MacBook Air

Лагодження будь яких поломок Макбук Ейр, відновлення після залиття рідиною, профілактична чистка від пилу та бруду з заміною термопасти, модернізація (встановлення SSD, RAM пам’яті). Ремонт клавіатури, трекпаду ноутбуку, компонентне відновлення електропровідних доріжок, елементів на системній платі. Пропонуємо безкоштовну професійну діагностику, тестування спеціалізованим ПО, виявлення програмних та апаратних помилок. У наявності нові та б/у дисплеї MacBook Air під заміну, власний склад деталей та комплектуючих. На всі послуги нашого сервісного центру діє гарантія, найкраще співвідношення ціна-якість.

MacBook Pro Unibody

Ремонт та обслуговування моделей Макбук Про Юнібаді у м. Київ. Сервісний центр надає будь які послуги як з модульної заміни комплектуючих, так і з компонентного ремонту та відновлення після залиття рідиною, механічних пошкоджень. Також можливе замовлення модернізації, встановлення SSD накопичувача, у тому числі через перехідник Optibay, збільшення оперативної пам’яті. Ремонт та заміна клавіатури, окремих клавіш, Touchpad, рихтування корпусу, чистка від пилу та бруду (за заміною термопасти). Пропонуємо заміну оригінальної батареї MacBook Pro Unibody, кулеру (вентилятору) та інших деталей ноутбуку. Швидкі терміни, гарантія.

MacBook Pro Retina

Послуги з ремонту MacBook Pro з екраном Retina у сервісному центрі BachMac Київ. Пропонуємо професійну діагностику (безкоштовно), підбір найбільш вигідних варіантів ремонту або заміни комплектуючих. Швидка професійна чистка від пилу, термінове відновлення після залиття водою та іншою рідиною, компонентний ремонт пошкоджених ділянок та електропровідних доріжок. Сервісне обслуговування: заміна батареї Макбук Про Ретіна, зламаних клавіш, рихтування корпусу та ін. Використовуються лише оригінальні запасні частини Apple, на усі роботи діє гарантія. Програмна допомога, встановлення та оновлення ПО.

MacBook Pro TouchBar

Ремонт та відновлення нових моделей MacBook Pro з Touch Bar або функціональними клавішами. Оперативна допомога після випадків залиття ноутбуку рідиною, падінь, механічних пошкоджень. Виконуємо якісну чистку від пилу та бруду з заміною термопасти, професійну чистку клавіатури. Вирішення проблем з трекпадом, компонентний ремонт, заміна дисплею та інших модулів. Професійна діагностика та безкоштовна консультація. На час ремонту можливо скористатися технікою з нашого підмінного фонду. Гарантуємо високу якість послуг, найшвидше вирішення будь яких несправностей та доступну вартість робіт.

Швидка, професійна діагностика (огляд) MacBook у вашій присутності. Безкоштовна консультація, підбір найкращих варіантів ремонту

Напрямки діяльності нашого сервісного центру

Категорії послуг

Компонентний ремонт
Відновлення електропровідних доріжок, контактних площадок, заміна елементів на платі, BGA ремонт (реболл).
Модульна заміна
Заміна модулів у зборі: екранний блок, топ-кейс, материнська плата, корпус та інше. Нові та б/у комплектуючі Mac.
Профілактика
Чистка системи охолодження MacBook від пилу та бруду, заміна термопасти. Очищення клавіатури, трекпаду.
Модернізація
Апгрейд Макбук: встановлення SSD замість, або разом з HDD диском (через Optibay), збільшення RAM пам’яті.
Розблокування (unlock)
Розлочка заблокованих MacBook, відновлення доступу для входу у систему (лише для власника пристрою).
Рихтування корпусу
Вирівнювання корпусу Макбук після деформації, втрати геометрії, виправлення вм’ятин, загнутих кутів та ін.
Діагностика, консультація
Безкоштовний огляд вашого MacBook, тестування, визначення несправності та оптимальних варіантів ремонту.
Програмна допомога
Встановлення macOS, Windows та програм на Mac, видалення вірусів, шкідливого ПО, чистка системи, відновлення.
Рідина — найнебезпечніший ворог електроніки

Відновлення Mac після залиття

Ремонт MacBook від потрапляння води

Сервісна статистика свідчить, що поломки ноутбуку спричинені потраплянням у систему різноманітної рідини — найбільш розповсюджені. Формат лептопу робить його вразливим для випадків залиття, наприклад, коли на клавіатуру потрапляють напої: чай, кава, алкоголь та інше. Не рідкість також занурення Макбук у воду, проникнення вологи в екранний блок, роз’єми, порти, зазори корпусу, тощо. Як правило, рідина викликає коротке замикання, або корозію, яка з часом руйнує елементи на системній платі, контакти, механізми. Тому у разі залиття MacBook водою або іншою рідиною, рекомендуємо якнайшвидше звернутись до нашого сервісу для сушки, чистки та ремонту пошкоджень.
Працює цілодобова підтримка 24/7, телефонуйте!

Сушка та чистка
Оперативно знеструмимо та очистимо MacBook від рідини та осередків корозії.
Не вмикається
Терміново зверніться до сервісу, якщо ваш MacBook перестав вмикатись після залиття.
Ремонт клавіатури
Очищення клавіатури після потрапляння на неї рідини, сушка, відновлення роботи.
Заміна клавіш
Пропонуємо ремонт/заміну окремих клавіш які не працюють, залипають, відпали.
Ремонт трекпаду
Очищення та відновлення роботи тачпаду на Макбук без заміни (можлива заміна).
Заміна дисплею
У випадку плям, розводів, слідів рідини на екрані MacBook, корозії контактів шлейфу.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Сервісна гарантія