BashMac

Про сервісний центр техніки Apple

Наш професійний неавторизований сервісний центр з ремонту техніки Apple Mac в Києві розпочав свою роботу у 2008 році. Офіс знаходиться у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого. З самого початку сервіс спеціалізується лише на ремонті, відновленні та налаштуванню комп’ютерної продукції Епл. Таким чином, ми єдина компанія у столиці яка надає повний спектр послуг з обслуговування техніки Mac (MacBook, iMac, Mac Pro, Mac Mini) та периферії до неї. Вузька спеціалізація дозволяє виконувати роботи будь-якої складності, а власний склад оригінальних запасних частин та комплектуючих пропонує всі необхідні деталі.

10
Років досвіду
Повний спектр послуг

Направлення діяльності сервісу

Ремонт Apple Mac
Професійний ремонт комп’ютерної техніки Епл (Макбук, Аймак, Мак Про, Мак міні). Будь-яка складність, модульна заміна запчастин, компонентний ремонт, чистка.
Модернізація техніки Мак
Проводимо якісний апгрейд ноутбуків та десктопів Apple. Встановлення швидкого SSD диску, збільшення об’єму оперативної пам’яті, професійне налаштування.
Програмне забезпечення
Надаємо допомогу у встановленні macOS, Windows, програм і утиліт. Резервне копіювання, оновлення системи і програм, налаштування, чистка від вірусів.
Лазерне гравіювання
Якісне гравіювання клавіатури ноутбуків та комп’ютерів у Києві. Гравіювання на корпусі MacBook, iPad, iPhone та ін. телефонів. Нанесення зображення на сувеніри, флешки.
Відновлення даних
Професійне відновлення інформації з усіх видів носіїв: HDD диск, SSD накопичувач, флешки, серверного обладнання. Повернення видалених файлів з macOS.
Ремонт та продаж MagSafe
Послуги з ремонту зарядок Макбук: вкорочення, заміна кабелю, відновлення блоку живлення. Оригінальні шнури, продаж нових та б.у. MagSafe (45W, 60W, 85W).
Високий рівень сервісного обслуговування

Переваги нашого сервісного центру Мак

Висока якість ремонту
Майстерня укомплектована професійним обладнанням найвищого рівня, працюють висококваліфіковані інженери з великим досвідом.
Швидкі строки виконання
Всі послуги, починаючи з безкоштовної діагностики несправності і закінчуючи найскладнішим ремонтом — виконуються у максимально стислі терміни.
Компонентний ремонт
Ми пропонуємо не лише модульну заміну комплектуючих, але й складний компонентний ремонт, відновлення плати, заміну відеокарти та інших елементів.
Повний спектр послуг
У нас ви можете не тільки відремонтувати, модернізувати техніку Apple Mac, але й замовити встановлення macOS, програм, відновлення даних та ін.
Склад оригінальних запчастин
Сервіс має власний склад оригінальних комплектуючих до Макбук, Аймак та іншої техніки Мак у Києві. Це дозволяє виконувати ремонт у найшвидші строки.
Сервісна гарантія
На будь-який ремонт у нашому сервісному центрі дії справжня гарантія, ми відповідаємо за якість робіт і встановлених комплектуючих.
Знайомтеся з нашим професійним колективом

Наша команда

Артем
Комерційний директор
Максим
Технічний директор
Олег
Старший інженер
Михайло
Інженер
Михайло
Інженер
Олег
Маркетолог
Отримати послуги нашого сервісу легко

Як замовити ремонт, модернізацію, налаштування Mac у сервісі BashMac?

Всі процедури з ремонту у нашому сервісі чітко регламентовані. Просто зателефонуйте до нас, або завітайте для безкоштовної діагностики та консультації спеціалістом. Після встановлення поломки, ми запропонуємо найвигідніші варіанти рішення. На час ремонту можливо скористатися технікою з нашого підмінного фонду. Вам завжди доступна інформація щодо стану виконання робіт через спеціальний сервіс перевірки статусу ремонту. Ми пропонуємо дійсно оптимальну вартість послуг з найвищою якістю. Чекаємо вашого звернення вже сьогодні!

У разі неможливості зателефонувати, напишіть нам

Питання до сервісу

    В разі екстренної ситуаціі, не зволікайте і телефонуйте цілодобово!

    (044) 360-61-16

    ВІДВІДАЙТЕ ІНШІ ТЕМАТИЧНІ САЙТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

    Все про техніку Apple: новини, поради, ремонт, продаж