22Aug

Модернізація Apple iMac

Встановлення SSD
Вартість від 2500 грн.
Заміна старого HDD диску на новий швидкий SSD накопичувач необхідного об’єму. Збільшення швидкості роботи моноблоку.
SSD додатково до HDD (Optibay)
Вартість від 3000 грн.
Встановимо швидкий SSD додатково до жорсткого диску. Завантаження системи і програм з SSD, зберігання файлів на HDD.
Збільшення RAM пам’яті
Вартість від 2000 грн.
Встановлення планок оперативної пам’яті більшого об’єму на Аймак, для покращення продуктивності.
Використовуємо оригінальний скотч при модернізації
Використовуємо оригінальний скотч при модернізації

Безкоштовна профілактика iMac підчас модернізації!

Моноблочні комп’ютери Apple iMac попередніх моделей часто оснащувались стандартними жорсткими HDD дисками. Це не найкращим чином позначається на швидкості їх роботи, крім того, такі носії є досить ненадійними, з часом з’являються проблеми з завантаженням і зависанням системи, можлива втрата даних. Значно прискорити швидкість роботи Аймак допоможе встановлення замість або додатково до HDD диску (через перехідник Optibay) сучасного SSD накопичувача. Також до ваших послуг збільшення стандартного об’єму оперативної пам’яті. Чекаємо на безкоштовну діагностику та якісну модернізацію iMac у місті Київ!

Симптоми несправності

  • Повільна робота Аймак;
  • Зависання, довге завантаження системи і програм;
  • Збій завантаження, поява BAD-блоків на HDD диску;
  • Низька продуктивність, довге очікування виконання процесів.

Необхідне рішення

Вирішити проблему з повільною роботою iMac досить просто, необхідно провести його upgrade. У першу чергу ми надамо безкоштовну діагностику та тестування моноблоку, після чого запропонуємо найвигідніші варіанти модернізації. Встановлюємо на Аймак швидкі SSD диски, RAM пам’ять, оптимізуємо роботу операційної системи та програм. За необхідності встановимо нову сучасну версію macOS, оновимо програми.

Переваги SSD накопичувача перед жорстким диском

Переваги SSD накопичувача перед жорстким диском

Переваги SSD накопичувача перед жорстким диском

На старих моделях моноблоків зазвичай встановлено HDD диски з низькою швидкістю запису та зчитування інформації. Пов’язано це з конструкцією даної деталі — для роботи використовуються магнітні диски та лазерні головки. Таким чином швидкість роботи обмежена кількістю обертів двигуна та іншими механічними параметрами. Крім того, механіка — досить чутлива до ударів та падінь, тому нерідко жорсткі диски виходять з ладу, заклинює лазерна головка, та інше. SSD накопичувач кардинально відрізняється за своїми конструктивними особливостями. У ньому відсутні рухомі механічні елементи, а для зберігання інформації використовуються чіпи NAND пам’яті. Швидкість роботи флеш-накопичувачу у декілька разів вища, він також вважається більш надійним.

Чи можливо збільшити RAM на iMac?

Модернізація оперативної пам'яті на iMac

Модернізація оперативної пам’яті на iMac

Так, дана можливість існує на моделях де встановлено зйомні модулі оперативної пам’яті. RAM пам’ять відповідає за швидкість виконання короткострокових процесів, особливо це помітно у роботі з ресурсоємними програмами, комп’ютерними іграми. Розмір пам’яті позначається на загальній продуктивності Аймак, тому її збільшення може значно покращити роботу. Пропонуємо модернізацію вашого iMac шляхом встановлення нових планок оперативної пам’яті більшого об’єму та необхідної ревізії. Сервісний центр Apple BashMac знаходиться у Києві, поблизу метро Площа Льва Толстого. У нас доступні ціни, швидкі строки надання послуг та гарантія!

Залишити коментар