30Sep

Заміна материнської плати MacBook 12’’

Термінова заміна
Вартість 550$
Швидка заміна материнської плати Макбук на протязі одного дня. За необхідності клонування, перенос ваших даних.
Компонентний ремонт
Вартість 100-150$
Відновлення системної плати Макбук на компонентному рівні (ланцюги живлення, доріжки, контакти, елементи).
Не термінова заміна
Вартість 350$
Заміна плати зі знижкою на протязі 3 тижнів. Отримайте нову плату за зниженою ціною, якщо є можливість зачекати.
Діагностика
Безкоштовно
Професійно та швидко продіагностуємо стан материнської плати, проведемо необхідні спеціальні тести.

Пропонуємо найвигідніші варіанти заміни та ремонту плати MacBook у Києві!

Материнська плата ноутбуку — це його найважливіша комплектуюча, від стану якої залежить загальна працездатність пристрою. У нових моделях Макбук 12 дюймів, на системній платі розміщені всі важливі деталі: оперативна пам’ять, відеокарта, SSD накопичувач, та інші модулі. Тому при пошкоджені плати, необхідна її повна заміна, або компонентний ремонт при незначних поломках. Ми пропонуємо декілька варіантів рішення проблеми: від термінової заміни, до заміни зі знижкою (на протязі 3-х тижнів), а також ремонт на компонентному рівні.

Симптоми несправності

  • MacBook не вмикається, не подає “ознак життя”;
  • Синій, червоний екран;
  • Ноутбук відмовляється заряджатися;
  • Постійні вимкнення, перезавантаження.

Необхідне рішення

Системна плата Макбук може пошкодитись з різних причин: удар, падіння ноутбуку, проникнення всередину рідини, різкі коливання напруги та інше. Тому у першу чергу ми проводимо безкоштовну діагностику, після якої запропонуємо найкращі варіанти ремонту або заміни материнської плати нових MacBook 12 дюймів у Києві!

Як замовити заміну материнської плати Макбук?

Заміна материнської плати MacBook

Заміна материнської плати MacBook

Наш професійний сервісний центр Apple BashMac пропонує декілька варіантів заміни плати. Якщо ви хочете отримати нову плату терміново — ціна буде дещо вищою, у випадку, якщо можливо зачекати — отримайте нову плату зі знижкою. На час очікування ви можете скористатися нашим ноутбуком з підмінного фонду. Пропонуємо також супутні послуги: перенос ваших даних, встановлення, оновлення macOS та програм. Зверніться до нашого менеджеру за безкоштовною консультацією!

Що таке компонентний ремонт материнської плати?

Компонентний ремонт материнської плати

Компонентний ремонт материнської плати

У деяких випадках, якщо пошкодження незначні, ми проводимо ремонт материнської плати на компонентному рівні. Це означає, що пошкоджені елементи та ділянки відновлюються, наприклад, ланцюги живлення, електропровідні доріжки, контакти. Для проведення такого ремонту наш сервіс оснащений всім необхідним професійним обладнанням, працюють досвідчені, кваліфіковані інженери. Знайти сервісний центр Apple BashMac у Києві легко — ми знаходимося у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого. Телефонуйте та приходьте до нашого офісу вже сьогодні!

Коментарі
  • JohnnyRog
    31.10.2020
    Круто + за пост reply
Залишити коментар