04Nov

Заміна SATA-шлейфа HDD-диску MacBook Pro Unibody

Заміна SATA Cable
Вартість 1500 грн.
Встановлення нового оригінального САТА шлейфу на Макбук Про 13, 15, 17 дюймів.
Встановлення Optibay
Вартість 800 грн.
Перемістимо ваш HDD або SSD у перехідник Оптібей (замість Super Drive), без заміни SATA.

Заміна SATA шлейфу, встановлення Optibay на всі моделі MacBook Pro Unibody!

Інформаційний кабель, яким підключається жорсткий диск або SSD 2.5 на Макбук Про (Unibody) має інтерфейс SATA (Serial Advanced Technology Attachment). Саме через цей гнучкий шлейф зчитується та записується інформація. Недолік даного кабелю — він досить тендітний та має не надто вдале розташування, тому часто страждає від передавлювання крихтами, виходить з ладу від віку, ударів по корпусу та ін. Несправність найчастіше характеризується неможливістю завантажити систему, зависаннями ноутбуку, постійними збоями. Пропонуємо заміну SATA-шлейфу на MacBook Pro Unibody у Києві! Якісний оригінал, за доступною ціною.

Симптоми несправності

  • Папка зі знаком питання на екрані;
  • Макбук Про не завантажується;
  • Ноутбук “не бачить” диск;
  • Зависання, завантаження “через раз”.

Необхідне рішення

Зверніться до наших спеціалістів за безкоштовною діагностикою та консультацією. Ми відкриємо ноутбук та оцінимо стан шлейфу та диску. У разі підтвердження несправності, пропонуємо такі варіанти: заміна САТА шлейфу на Макбук Про, або встановлення диску (HDD, SSD) у перехідник Optibay на місце оптичного приводу. Останній варіант дозволяє не міняти пошкоджений шлейф, а підключити диск до більш надійного шлейфу від CD-ROM.

Міняти SATA шлейф HDD диску, або встановити SSD у Optibay?

Як ми вже згадували — існує декілька варіантів рішення проблеми з пошкодженим шлейфом жорсткого диску. Сама деталь знаходиться у такому невдалому місці, що рано чи пізно, майже у всіх власників старих Макбук Про виникають з нею проблеми. Ми пропонуємо оригінальні SATA шлейфи на всі моделі MacBook Pro Unibody. Але, можливо піти й іншим шляхом — вилучити з конструкції оптичний привід (Super Drive), та встановити на його місце корзину Optibay. А вже у цей перехідник поставити швидкий SSD диск. Перевага цього способу в тім, що шлейф, яким підключається Оптібей — має іншу форму та положення, тому більш довговічний та надійний. Чекаємо вас у сервісі Apple BashMac для швидкого вирішення проблеми з HDD шлейфом!

Чому SATA-шлейф необхідно замінити терміново?

Якщо з’явилися ознаки несправності шлейфу, його необхідно замінити якомога швидше. І ось чому. Річ у тім, що пошкоджений САТА-шлейф передає сигнал нестабільно, чим порушує нормальну роботу жорсткого диску або SSD. Дані записуються та зчитуються з перериванням, пристрою постійно доводиться повторювати спроби, а це призводить до загальних збоїв у роботі логічної системи. Як результат — диск швидко виходить з ладу, знижується швидкість, з’являються пошкоджені сектори. Тому, якщо забаритися з заміною SATA-шлейфа, може знадобитись також заміна і флеш-накопичувачу (або HDD). До речі, ви можете дізнатись про причини повільної роботи старих SSD на MacBook Pro Unibody.

Залишити коментар