05.03.2019

Оновлення macOS

Оновлення macOS
без збереження даних
Оновлення macOS

300 грн.

 • Безкоштовна діагностика Mac;
 • Встановлення нової (вищої) версії;
 • Пониження версії системи (попередня).
Оновлення macOS
з даними та програмами
Встановлення macOS з пакетом програм

800 грн.

 • Діагностика Mac безкоштовно;
 • Оновлення на нову версію системи;
 • Оновлення програм, перенос даних.

Якщо виникли проблеми з самостійним оновленням операційної системи macOS, або ж перестали працювати програми, виникають збої, нестабільна робота — запрошуємо до нашого сервісу для професійного оновлення. Можливе як підвищення версії нової системи, так і навпаки, встановлення більш старої. Проводимо безкоштовну діагностику та надаємо консультації щодо модернізації Мак, покращення його продуктивності та швидкості. Зверніться до СЦ Apple BashMac для якісного оновлення Макос та програм у Києві. Гарантуємо швидке вирішення будь-яких проблем!

Навіщо потрібне оновлення macOS?

 • Необхідна нова версія системи Макос;
 • Не працюють програми після оновлення;
 • Неможливо оновитися зі старої версії;
 • Даунгрейд (перехід на попередню версію);
 • Необхідне комплексне оновлення ПЗ Mac.

Як замовити оновлення Макос?

Надання професійних послуг з встановлення та оновлення Apple macOS та програм — одне з основних направлень діяльності нашого сервісу. Завітайте до нас зі своїм Mac для безкоштовної діагностики та швидкого оновлення програмного забезпечення. Можливе як чистове оновлення, так і з переносом даних і актуалізацією версій програм.

Просте оновлення системи macOS (без переносу даних)

оновлення макос у києві

Встановлення та оновлення будь-якої версіїї macOS

У такому разі ми повністю видаляємо стару систему з даними та начисто встановлюємо нову необхідну версію. Ви можете бути впевнені у якісній установці актуальної операційної системи Макос, її стабільній, безпечній роботі. Послуга надається терміново, займає приблизно 30-ть хвилин.

Оновлення macOS, програм, міграція профілю користувача

Оновлення macOS, програм, міграція профілю користувача

Оновлення macOS, програм, міграція профілю користувача

Розширена послуга, яка знадобиться, якщо ви бажаєте щоб була оновлена не тільки система, а й всі програми, а також збережені всі файли. Ми професійно переносимо ваші дані, профіль користувача з усіма ключами доступу та налаштуваннями у нову версію macOS, оновлюємо та тестуємо програми.

Швидке вирішення проблем Apple macoS та програмами


Самостійне оновлення на нову, або навпаки пониження на стару версію операційної системи часто проходить невдало. Крім того, при оновлені можуть перестати працювати програми, тому їх також необхідно актуалізувати. Зверніться до нас для термінового, професійного оновлення Макос з гарантією якості. Знаходимося у центрі Києва, поблизу метро Льва Толстого.

Залишити коментар