03Mar

Відновлення даних з SSD

Вартість

від 1000 грн.

  • Вичитка диску заблокованого на запис, зчитування;
  • Апаратне відновлення при пошкодженні електроніки;
  • Відновлення при механічних пошкодженнях SSD.

Щоб прискорити процес — надайте інший накопичувач для запису відновлених даних!

Хоча Flash-накопичувачі мають низку переваг перед традиційними жорсткими дисками, тим не менш вони також виходять з ладу, у результаті чого інформація стає недоступною. Причинами може стати як наявність пошкоджених секторів (bad block), так і несправність контролеру, або навіть фізичне пошкодження диску. У таких випадках SSD не підключається, не визначається комп’ютером, потребує відновлення файлової системи, блокується на копіювання даних та інше. Щоб отримати професійну діагностику (безкоштовно) — зверніться до нашого центру відновлення даних у Києві, після чого ми максимально швидко та результативно допоможемо повернути втрачену інформацію!

Коли знадобиться відновлення з SSD?

  • Якщо диск не підключається, не визначається комп’ютером;
  • Дані заблоковані, неможливо скопіювати;
  • SSD накопичувач вимагає відновлення файлової системи;
  • Наявність пошкоджених секторів (bad blocks);
  • Згорів контролер живлення, інші елементи;
  • Фізично пошкодився флеш-накопичувач.

Як замовити відновлення Flash?

Втратили доступ до важливих файлів, не можете відкрити диск, скопіювати інформацію? Не впадайте у розпач, ваші дані можливо відновити! У сервісі BashMac окремим направлення діяльності є відновлення даних з SSD накопичувачів як стандартного форм-фактору (3.5, 2.5), так і проприєтарних, наприклад, з Apple MacBook. Працюємо з дисками будь-яких виробників, різного об’єму, з різними типами NAND пам’яті (SLC, MLC, TLC). Завітайте до нашого сервісу у центрі Києва, щоб отримати кваліфіковану допомогу.


Основні ознаки несправності SSD

Відновлення даних з SSD

Крім механічних (фізичних) пошкоджень диску, а також випадків потрапляння вологи, існує низка ознак, за якими можна встановити, що диск несправний, та потребує термінового відновлення даних.

Помилки спричинені пошкодження секторів зберігання даних

Інформація зберігається у секторах NAND пам’яті, якщо ж деякі з них пошкодились, ви можете помітити проблеми при копіюванні файлів, відмову системи завантажуватись, часті перезавантаження програм, зменшення швидкості роботи. Зверніться до нас за допомогою у відновлені!

Якщо файли не можуть бути записані або прочитані

Як і у попередньому випадку, найчастіше причиною проблем є наявність пошкоджених секторів даних. При записі інформації можуть відбуватись помилки, відмови системи, або ж записані дані будуть пошкоджені, неповні. Ви також не зможете скопіювати, перемістити файли.

Вимога у відновлені файлової системи

Найчастіше на екрані вашого комп’ютеру будуть з’являтись повідомлення про те що файлову систему потрібно відновити. Зробити це можна вбудованими засобами macOS та Windows, але повне відновлення даних та доступ до них не гарантований. Зверніться до нас для безкоштовної діагностики.

Відмова комп’ютеру завантажуватись

Система під час завантаження постійно “вилітає”, необхідно декілька разів перезавантажуватись. Як правило — це сигнал того, що диск несправний, потрібне термінове збереження даних.

SSD диск доступний тільки для читання

У такому разі ви можете переглянути інформацію, скопіювати файли, але записувати нові дані або редагувати наявні — неможливо. При збереженні інформації можуть також виникнути помилки, краще звернутись до нас для професійної допомоги.


Як відбувається відновлення даних з SSD?

Як відбувається відновлення даних з SSD?

Робота по відновленню з твердотільних флеш-накопичувачів вважається однією з найскладніших. Ви можете спробувати самостійно відновити інформацію за допомогою спеціалізованих програм, але часто це призводить до ще більших проблем. Якщо сектори диску пошкодились, або постраждала електроніка — самостійні дії не допоможуть, а тільки ускладнять положення. Ми використовуємо спеціальне обладнання та професійний софт для зчитування даних, перепрошивки BIOS та ін. Це гарантує високий результат відновлення та цілісність інформації. Чекаємо на вас у нашому центрі!

Залишити коментар