05Mar

Встановлення Windows на Mac

Вартість

500 грн.

  • Безкоштовне тестування вашого пристрою;
  • Професійне становлення Windows на Mac;
  • Налаштування операційної системи, консультація.

Операційна система Microsoft Windows може знадобитись на вашому комп’ютері Apple для роботи деяких програм, ігр, або якщо ви просто звикли нею користуватись. Існують декілька способів встановлення Віндовс на Мак, ми пропонуємо найбільш актуальні для вашої моделі MacBook, iMac, Mac Pro, Mac mini. Для професійного встановлення Windows на Mac у Києві завітайте до нашого сервісу BashMac. Послуга буде надана терміново та якісно, за оптимальною вартістю.

Коли знадобиться Windows на Mac?

  • Для запуску Віндоус-програм (3ds Max, Internet Explorer та ін.);
  • Для роботи клієнт-банкінгу і сервісів (1C);
  • Запуск комп’ютерних ігор на Мак;
  • Одночасне використання Windows та macOS.

Як замовити встановлення?

Самостійна установка Віндовс на Мак, незалежно від того чи це вбудована утиліта Boot Capm, або віртуальні машини — досить складний процес. Тому ми пропонуємо професійну послугу зі встановлення Windows на ваш Apple Mac у Києві. Зверніться до нас за швидким вирішенням завдання, гарантуємо якісне встановлення у найкоротші строки.

Windows на Mac через Parallels Desktop

Windows на Mac через Parallels Desktop

Windows на Mac через Parallels Desktop

Програми віртуалізації Parallels Desktop або VMware Fusion дозволяють зручно запускати Віндоус одночасно з Макос без перезавантаження комп’ютеру. Таким чином, ви у будь-який момент маєте змогу перемикатись між операційними системами та користуватись потрібними програмами. Цей спосіб найкраще підходить для нових потужних Макбук, Аймак.

Віндовс на Мак через Boot Camp

Віндовс на Mac через Boot Camp

Віндовс на Mac через Boot Camp

Вбудована програма Бут Камп дозволяє швидко встановити систему Windows на пристрої Apple. Підходить для попередніх моделей Мак, які мають посередні показники продуктивності. Перевага у тому, що Віндовс отримує усі ресурси комп’ютеру для роботи. З іншого боку — недолік у тому, що для перемикання між операційками потрібно перезавантажуватись.

Запуск Windows-софту за допомогою CrossOver

Запуск Windows-програм за допомогою CrossOver

Запуск Windows-програм за допомогою CrossOver

Найпростіший спосіб, який використовується для запуску окремих програм і додатків, наприклад, браузеру Internet Explorer, або гри. Створюється віртуальне середовище Віндовс для певної програми, якою ви користуєтесь найчастіше.

Модернізація MacBook, iMac для роботи з Windows

Якщо ви маєте не надто новий ноутбук Епл з невисокою потужністю — можуть виникнути деякі складнощі у роботі Віндовс. Проблему легко вирішити шляхом апгрейду Мак. Насамперед це встановлення швидкого SSD диску, а також, за бажанням збільшення об’єму оперативної пам’яті. У такому разі, можливе встановлення Windows через Parallels Desktop, та його одночасна робота з macOS. У нашому сервісі доступне замовлення модернізації будь яких Макбук, Аймак та іншої комп’ютерної техніки Apple. Зверніться за безкоштовною діагностикою і консультацією.

Залишити коментар