30Oct

Заміна відеокарти MacBook Pro Unibody

Заміна відеочіпу
Вартість $250
Встановлення (BGA-пайка) нової відеокарти на ваш Макбук Про. Підбір по моделі, року випуску, ревізії.
Відключення GPU
Вартість $150
Від’єднання зламаної дискретної відеокарти, для роботи на інтегрованій (якщо її потужності достатньо).

Професійний BGA-ремонт, заміна відеочіпу на MacBook Pro Unibody у Києві

Відеокарта — є однією з найголовніших складових технічного оснащення комп’ютеру. Саме завдяки цій комплектуючій, на екран виводиться зображення, а також є змога редагувати відео, працювати з графікою та ін. Не дивно, що на Макбук Про Юнібаді — дискретна відеокарта часто виходить з ладу: як від старості, так і з причини перегрівання, великих навантажень. Але не поспішайте “списувати свій ноутбук з рахунків”, у нашому сервісному центрі Apple BashMac можливо замовити якісну заміну відеочіпу GPU на MacBook Pro Unibody. Також, за вашим бажанням, ми можемо відключити дискретну відеокарту, щоб лептоп працював тільки на інтегрованій. Дзвоніть та приходьте до сервісу на безкоштовну діагностику та консультацію!

Симптоми несправності

  • Зникло зображення на дисплеї (він темний);
  • На екрані різнокольорові або чорні смуги;
  • Поява артефактів на зображенні, подвоєння;
  • Періодичні зависання, перезавантаження.

Необхідне рішення

Стан відеокарти легко перевірити завдяки безкоштовній діагностиці у нашому сервісі. Професійно оглянувши запчастину, та протестувавши її спеціалізованим софтом, ми швидко визначимо поломку та запропонуємо вигідне рішення. Ви можете замовити заміну графічного адаптеру на Макбук Про 13, 15, 17 дюймів будь-якої моделі та року у Києві.

Заміна або відключення дискретної відеокарти на MacBook Pro Unibody

Якщо виникла проблема з відеокартою на Макбук Про, існує декілька варіантів рішення. Перше — це заміна відеокарти на нову (тієї ж моделі та правильної ревізії). Друге — реболл відеочіпу, відновлення BGA контактів (дану послугу ми не рекомендуємо, так як вона дає лише тимчасове рішення). Третє — відключення дискретного GPU на апаратному рівні, щоб надалі користуватись ноутбуком тільки з інтегрованим відео (якщо вам не потрібно працювати з графікою та використовувати лептоп для вирішення ресурсоємних завдань). Завітайте до сервісу Apple BashMac у центрі Києва для докладної консультації та швидкого вирішення проблеми з відеокартою!

Залишити коментар