05.03.2019

Чистка macOS від вірусив та паразитних програм

Чистка вірусів на Mac
ЧИСТКА ВІРУСІВ НА MAC

300 грн.

 • Безкоштовно діагностуємо macOS;
 • Видаляємо віруси та шкідливі програми;
 • Виправляємо наслідки вірусного ПЗ;
 • Надаємо рекомендації щодо захисту.
Чистка та програми захисту
Програми для видалення вірусив на Mac

від 500 грн.

 • Діагностуємо ваш Mac безкоштовно;
 • Видаляємо віруси та наслідки їх діяльності;
 • Встановлюємо програми для захисту;
 • Поглиблена консультація з безпеки.

Прийнято вважати, що для операційної системи macOS майже не існує вірусів, але, на жаль, є багато шкідливих вірусних програм та плагінів. Хоча їх набагато менше ніж на Windows, тим не менш шанс заразитися існує, у більшості випадків з причини власної неуважності. Завантажуючи файли з неперевірених джерел, встановлюючи паразитні програми, на кшталт Mackeeper, ви можете стати жертвою вірусної атаки. Самостійно очистити віруси та шкідливі програми не завжди вдається, необхідна поглиблена діагностика та ручне видалення. Запрошуємо вас до сервісу Apple BashMac для професійного очищення Mac від вірусів у Києві!

Коли необхідна чистка?

 • Комп’ютер зависає, завантажений зайвими процесами;
 • З’явилися спливаючі рекламні вікна та повідомлення;
 • Змінилася домашня сторінка браузеру, нові вкладки;
 • Проблеми з доступом та редагуванням файлів;
 • Наявність шпигунського (підслуховуючого, слідкуючого) ПЗ.

Як замовити видалення вірусів?

При виникненні підозр на зараження вірусами, троянами, або встановлені шкідливих програм (наприклад, Маккіпер) — негайно зверніться до нас для поглибленої діагностики та чистки. Спеціалісти нашого сервісу швидко знайдуть паразитне програмне забезпечення та гарантовано видалять його. Можливе також встановлення спеціалізованих програм для самостійної чистки та захисту MacBook, iMac та іншої техніки Apple у подальшому. А також надання докладної професійної консультації з питань безпеки вашого Мак.

Як відбувається зараження паразитичними програмами?

Встановлення вірусного плагіну в браузері
Встановлення вірусного плагіну в браузері
Встановлення вірусної програми користувачем
Встановлення вірусної програми користувачем

Існує величезна кількість шляхів якими вірусне ПЗ може потрапити на ваш Макбук або інший комп’ютер macOS. Але якщо брати найчастіші випадки, то майже завжди причиною стає власна необережність користувача. Найчастіше віруси проникають через завантаження сумнівних файлів і програм, при вводі паролів на підозрілих сайтах, надання доступу до комп’ютеру зловмисникам та ін. Слід також пам’ятати про різноманітні паразитні програми, такі як Mackeeper, які необхідно негайно видалити. Замість обіцяної користі воли наносять лише шкоду, агресивно змінюють роботу браузеру, відтворюють різноманітні повідомлення та рекламу, завантажують систему зайвими процесами.

Антивірус на Mac та захист macOS

Антивірус на Mac та захист macOS

Антивірус на Mac та захист macOS

У нашому сервісному центрі Apple ви можете отримати не лише чистку вірусів та троянів, але й встановлення спеціалізованих безпечних програм для захисту від них. Зверніть увагу, що насамперед необхідний пошук та видалення паразитних файлів, тому різноманітне противірусне ПЗ, на кшталт, Eset Nod 32, Dr.Web та ін. — не вирішує проблему. Ми встановлюємо додаток CleanMyMac, DiskWave, та інше програмне забезпечення яке допомагає убезпечити ваш Мак, та зручно, швидко видалити непотрібні файли. А також надаємо комплексну професійну консультацію щодо захисту, уникнення небезпеки у подальшому. Зверніться до СЦ BashMac вже сьогодні, послуги надаються терміново та за доступною вартістю. Нас легко знайти, сервіс знаходиться у центрі Києва, на метро Льва Толстого.

Залишити коментар