Ремонт MacBook Pro Unibody

Доступна вартість на відновлення та апгрейд

Професійне обслуговування Макбук Про Юнібаді та попередніх моделей у місті Київ (13, 15, 17 дюймів з 2006 року). Модернізація (SSD, оперативна пам’ять), чистка від пилу з заміною термопасти, заміна дисплея, динаміків, батареї та інші послуги.

Обслуговуємо моделі: A1150, A1151, A1211, A1212, A1226, A1229, A1260, A1261, A1286, A1297, A1278

Відновлення, чистка, модернізація за найкращою вартістю

Ціни на ремонт MacBook Pro Unibody

Сушимо, очищуємо ноутбук від наслідків потрапляння вологи

Відновлення Макбук Про Юнибаді після води

Чистка після залиття

Враховуючи що ноутбуком користуються часто та у різних умовах, нерідко його заливають різноманітною рідиною. Це може бути просто вода, або ж пролитий чай, кава, соки, алкоголь. Іноді лептоп навіть повністю занурюють у воду, потрапляють з ним під дощ, тощо. У результаті волога проникає всередину пристрою та чинить значну шкоду. Наслідками стає коротке замикання, корозія контактів, або навіть знищення цілих ділянок на печатній платі. Ви потрапили у подібну ситуацію? Негайно зверніться до нашого сервісу Apple BashMac (цілодобово, без вихідних) для термінової сушки та відновлення MacBook Pro Unibody у Києві!

Комплексна чистка від вологи
Швидко відключимо батарею вашого Макбук Про, видалимо рідину, висушимо та проведемо чистку з наступною професійною діагностикою.
Сушка та чистка клавіатури
Найчастіше напоями заливають клавіатуру ноутбуку. Якщо терміново не звернутись до сервісу для очищення, вона може перестати працювати, залипати.
Відновлення трекпаду після води
Нерідко вода та інша рідина потрапляє на тачпад Макбук Про. Не обов’язково повністю заливати його, іноді достатньо мокрих рук. Очистимо та проведемо ремонт
Компонентний ремонт материнської плати
Наслідками потрапляння вологи може бути згорання деяких елементів, або ж корозія та гниття контактів і доріжок. Пропонуємо компонентне відновлення.
Проведемо апгрейд вашого ноутбуку для покращення його продуктивності

Модернізація (SSD, RAM, Optybay) MacBook Pro Unibody

Апгрейд вашого ноутбуку

Моделі Макбук Про Юнібаді комплектувалися стандартними механічними вінчестерами, які мають низьку швидкість роботи, та у цілому не надто надійні. Якщо ви бажаєте пришвидшити роботу свого ноутбуку — у першу чергу замовте у нашому сервісі встановлення сучасного твердотільного SSD диску. Це значно підвищить швидкість запуску системи та програм, а також буде сприяти загальній безпеці ваших даних. Можливе встановлення ССД як замість жорсткого диску, так і додатково до нього, замість стандартного оптичного приводу. Чекаємо вас на діагностику та консультацію!

Встановлення SSD накопичувачу
Встановимо швидкий SSD замість HDD диску на будь-яку модель MacBook Pro Unibody у Києві. Підбір накопичувача з найкращими показниками продуктивності.
SSD додатково до вінчестеру
Через перехідник Optybay встановимо ССД накопичувач, який буде працювати у зв’язці з стандартним жорстким диском (можна використовувати для зберігання файлів).
Додавання планок RAM пам'яті
Збільшимо об’єм оперативної пам’яті на вашому Макбук Про Юнибаді. Встановимо нові планки RAM необхідного розміру та ревізії для покращення продуктивності.
Після проведення модернізації ви можете замовити оновлення або чистове встановлення сучасної версії Макос, яка буде стабільно працювати на новому SSD.
Заміна відеокарти та компонентне відновлення материнської плати

Компонентний ремонт Unibody

Ремонт на компонентному рівні

У результаті перегрівання або від старості відеочіп Маубук Про Юнібаді може згоріти, пошкодяться його контакти. Як результат — на ноутбуці немає зображення, воно зникає, видає білий екран, смуги. У такому випадку лептопом користуватись неможливо, тому ми пропонуємо заміну відеокарти MacBook Pro Unibody у місті Києві. А також інші відновлювальні роботи на компонентному рівні: відновлення контактів та електропровідних доріжок, заміну елементів, ремонт блоку живлення, північного та південного мосту та інше. Робота проводиться якісно, на професійному обладнанні.

Безкоштовна діагностика
Поломка ноутбука на компонентному рівні — складний випадок, який потребує детальної діагностики спеціалістом. Зверніться до нас для професійного огляду.
Заміна відеочіпа Макбук
Для встановлення нової відеокарти на Макбук Про Юнібаді ми демонтуємо чіп, та професійно замінюємо його на новий необхідної версії для вашої моделі.
Компонентне відновлення
Щоб не витрачати кошти на покупку нової материнської плати — ми пропонуємо її компонентний ремонт, відновлення контактів та площадок, заміну елементів.
Ремонт системи живлення
Професійно відновлюємо ланцюги живлення MacBook Pro A1261, A1286, A1297, A1278 та ін. моделей: Power Board, мультиконтролер та інші елементи на платі.
Встановимо новий екран на ваш MacBook Pro Unibody з гарантією

Заміна дисплею, скла, матриці

Ремонт дисплея (матриці)

Екран лептопу страждає найчастіше, варто лише впустити його на підлогу, вдарити або придавити. Після цього він може зовсім не вмикатись, збоїти, на зображені з’являться смуги, або ж тріщини на склі. Іноді всередину проникає волога, або скупчується пил, створюючи розводи та плями. У такому разі ми пропонуємо заміну нового, або б.у. дисплею Макбук Про Юнибаді у Києві. А також заміну захисного скла та матриці окремо. Екранні модулі є у наявності, робота з заміни проводиться швидко, якісно та з гарантією. Вибір варіантів рішення, гнучка цінова політика. Чекаємо вас на діагностику та швидке вирішення проблеми у нашому сервісі Apple BashMac.

Новий блок дисплея
Зверніть до нас для заміни вашого пошкодженого екрану ноутбуку на новий з гарантією. Доступні ціни, висока якість послуг, безкоштовна діагностика.
Заміна б.в. дисплея
Щоб зекономити на заміні екрану, пропонуємо встановити б.у. дисплей у гарному робочому стані. Вартість заміни нижча за новий, надається гарантія.
Заміна скла екрану
Якщо пошкодилось лише скло Макбук Про (Unibody), на ньому тріщини, сколи, подряпини — його можливо замінити окремо у нашому сервісному центрі.
Заміна матриці дисплея
Іноді доцільно встановити нову матрицю замість пошкодженої. На на моделях Юнібаді, екранний модуль розбірний, зверніться до нас для консультації.
Встановимо несправність та швидко замінимо пошкоджені деталі

Заміна батареї, динаміків, кулеру, портів, SATA-шлейфу

Заміна комплектуючих

На “борту” MacBook Pro Unibody є запчастини, які досить часто виходять з ладу. У першу чергу це вентилятор (шумить, гудить), USB-порти, які можуть зламатися або згоріти, шлейф жорсткого диску (ламається, передавлюється). У цю ж категорію входять динаміки, мікрофон, аудіо-роз’єм. А також акумулятор, який втрачає свою ємність та не тримає заряд. Завітайте до нашого професійного сервісу Епл у Києві для проведення діагностики. За результатами ми замінимо пошкоджені комплектуючі, проведемо профілактичну чистку Макбук Про від пилу та бруду (з заміною термопасти). Ви можете бути впевнені у якості ремонту від нашого сервісного центру, доступних цінах та термінових строках.

Заміна оригінальної батареї
Встановимо новий або б.у. акумулятор на ваш Макбук Про Юнібаді у місті Києві. Оригінальні батареї є у наявності, гарантується висока якість.
Заміна динаміків, мікрофону
Якщо динамік або мікрофон на вашому ноутбуці вийшов з ладу (не працює), пропонуємо встановлення нових оригінальних комплектуючих на вашу модель.
Заміна кулеру (вентилятора)
Підвищений шум, натужне гудіння, вібрація при роботі лептопу — вказують на несправний вентилятор. Швидко замінимо кулер на вашому MacBook Pro Unibody.
Заміна SATA-шлейфу вінчестеру
Випадки, коли система не може завантажитись, видає зображення папки на екрані — свідчать про пошкодження HDD шлейфу. Встановимо новий оригінальний шлейф.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія