02Mar

Гравіювання iPad, iPhone та ін.

Вартість

від 250 грн.

  • Безкоштовне створення макету гравіювання;
  • Будь-яке зображення, текст, дата, символіка;
  • Алюмінієві та пластикові корпуси телефонів.

Нанесення тексту, зображення або символіки на корпус планшета або телефона — це оригінальне рішення, яке надасть йому індивідуальності. Також це вдалий спосіб оформлення подарунку для близької людини, співробітника, корпоративних товарів та ін. За допомогою лазерного гравіювання у Києві ви легко можете додати будь-який напис, візерунок, символ на свій iPad, iPhone, Meizu та телефони і таблети інших брендів. Послуга надається терміново, день у день, використовується професійний лазер.

Коли потрібно гравіювання?

  • Для прикраси телефона або планшета;
  • Як подарунок для близької людини;
  • Ім’я, пам’ятна дата, побажання;
  • Брендування, корпоративні подарунки;

Як замовити у Києві?

Лазерне гравірування на корпусі планшетів та телефонів — одне з направлень діяльності нашого центру. Процедура замовлення проста, вам необхідно принести свій гаджет до нашого сервісу, після чого замовлення будет виконано за 1-2 години. З собою потрібно мати файл з растровим зображенням або написом, який ви хочете додати. За необхідності ми безкоштовно допоможемо створити макет. Чекаємо у центрі лазерного гравіювання!

Фото та відео гравіювання на iPhone

[elfsight_instagram_feed id="3"]

Фото та відео гравіювання на iPad

[elfsight_instagram_feed id="4"]

Чи безпечне лазерне гравіювання телефону?

Багато хто з замовників переймається тим, наскільки безпечне для телефону або планшету гравіювання. Ми запевняємо, що це цілком безпечна, якісна процедура, яка не пошкодить ваш пристрій. В залежності від матеріалу корпусу (алюміній, сталь, пластик), лазер відповідно налаштовується, тому процес гравіювання не завдає ніякої шкоди внутрішнім компонентам. Регламенти роботи з різними типами корпусів у нашому центрі досконало налагоджені, проводяться швидко та якісно. Зверніться до нас за консультацією та швидкою гравіровкою у центрі Києва.

Залишити коментар