05Nov

Заміна скла екрану MacBook Pro Unibody

Скло оригінал
Вартість 2500 грн.
Оригінальне скло на дисплей Макбук Про 13 та 15 дюймів.
Скло копія
Вартість 1000 грн.
Бюджетний варіант заміни скла на екрані Макбук Про 13”, 15’’.

Швидкий ремонт екрану, заміна скла на MacBook Pro Unibody у Києві!

На відміну від сучасних моделей MacBook Pro, на попередніх Unibody, скло екрану можливо замінити окремо. Найчастіше, це необхідно, якщо воно розбилося, подряпалося, тріснуло. Щоб повернути якісну картинку на дисплей вашого ноутбуку, ми пропонуємо професійний ремонт, заміну скла екрану. У наявності оригінальне скло, та якісні копії за зниженою ціною. У вартість входить запчастина та робота з заміни.

Симптоми несправності

  • Скло на екрані розбилося при падінні, ударі, придавлюванні;
  • Тріщини, сколи на склі дисплею;
  • Глибокі подряпини, потертості поверхні;
  • Спотворення зображення після неякісної заміни.

Необхідне рішення

Власникам Макбук Про (до моделі з Ретіна екраном) пощастило, адже при пошкодженні скла, не потрібно міняти весь дисплейний модуль. Достатньо замовити заміну скла на MacBook Pro Unibody у нашому сервісі Apple BashMac у Києві. Завітайте до нас на безкоштовну діагностику, оберіть варіант заміни: оригінал чи копія. Отримайте швидкий ремонт з гарантією! Комплектуючі в наявності, чекаємо на вас.

Ремонт дисплею MacBook Pro Unibody

Роботи з відновлення екранного блоку моделей Unibody, дійсно можна назвати ремонтом. Адже дисплеї на даних моделях ноутбуків Apple — розбірні. Тобто, за необхідності можливо замінити окремо скло, матрицю, підсвітку екрану. Для проведення такого ремонту необхідний досвід та відповідна кваліфікація, тому рекомендуємо звертатись до професіоналів. У нашому сервісі первинна діагностика Макбук Про цілковито безкоштовна. Після огляду, ми запропонуємо найкращі варіанти відновлення екрану MacBook Pro Unibody у Києві! Сервісний центр BashMac знаходиться у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого. Дзвоніть та приходьте вже сьогодні!

Залишити коментар