28Feb

Ремонт блоку живлення

Вартість

800 грн.

  • Огляд та тестування зарядки спеціалістом безкоштовно;
  • Професійний компонентний ремонт блоку MagSafe;
  • Заміна вушок зарядки безкоштовно (якщо необхідно).

Випадки поломки блоку живлення зарядних пристроїв MacBook не надто розповсюджені, але все ж таки трапляються. Як правило, причинами стають перепади напруги, використання неоригінальних вилок, механічні пошкодження та потрапляння вологи. Якщо з вами сталася подібна несправність — не обов’язково купувати нову зарядку, замовте професійний ремонт оригінальної MagSafe I, II (45W, 60W, 85W) у Києві. Сервісний центр BashMac надає якісні послуги з відновлення роботи зарядок Макбук, терміново та за доступною вартістю. Чекаємо на вас вже сьогодні!

Коли потрібен ремонт блоку MagSafe?

  • Зарядка перестала працювати, заряджати;
  • Магсейф згоріла від перепадів напруги;
  • Блок розбився при падінні, тріснув корпус;
  • Потравила волоса, зарядка працює зі збоями.

Як замовити відновлення MagSafe?

Виникли проблеми з роботою вашої зарядки Макбук? Не зволікайте, зверніться до нашого сервісу за безкоштовною діагностикою. Наші спеціалісти проведуть компонентний ремонт оригінальної MagSafe, замінять пошкоджений корпус. Послуга набагато дешевша купівлі нової зарядки, надається з гарантією!

Чому перестала працювати зарядка Магсейф?

Проблеми з блоком живлення адаптеру MacBook найчастіше пов’язані зі згорянням елементів внаслідок коливань напруги, фізичних пошкоджень, потраплянням рідини на контакти. Або ж при використання неякісних, неоригінальних вилок та шнурів. За якими ознаками можна встановити поломку? Крім того, що Магсейв перестала заряджати ноутбук, іноді можна відчути запах гару від блоку живлення. При падіннях, може тріснути, розколотись корпус зарядного пристрою. У цілому самостійно досить складно встановити несправність, тому ми надаємо безкоштовну діагностику.

Як ремонтується зарядка Макбук?

Після діагностики, наш кваліфікований інженер розбирає корпус адаптеру живлення та знаходить пошкоджені елементи. Проводиться компонентний ремонт, відновлюються контакти, електропровідні доріжки, замінюються деталі з донору. Зарядка збирається та тестується на правильну працездатність, після чого повертається вам з гарантією. Процедура проводиться швидко, найчастіше на протязі години. З бажанням, ми можемо надати вам підмінний зарядний пристрій на час ремонту. У нас ви можете також придбати оригінальні євровилки та кабелі MagSafe у Києві. Чекаємо на вас у сервісі Apple BashMac у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого!

Залишити коментар