21Oct

Заміна кулеру на MacBook Air

Заміна кулеру
(моделі до 2018 року)
Вартість — 700грн
Заміна вентилятору охолодження на Макбук Ейр 11 та 13 дюймів всіх моделей до 2018 року випуску.
Заміна кулеру
(моделі з 2018 року)
Вартість — 1500грн
Встановлення кулеру системи охолодження на Макбук Ейр 13 дюймів (нові моделі з 2018 року).

Швидка діагностика та заміна кулеру на MacBook Air всіх моделей у Києві

Заміна кулеру на MacBook Air A1370, A1369, A1465, A1466
Заміна кулеру на MacBook Air A1370, A1369, A1465, A1466
Заміна кулеру на MacBook Air Retina 2018-2019 A1932
Заміна кулеру на MacBook Air Retina 2018-2019 A1932

Для ефективного охолодження ноутбуку, у Макбук Ейр встановлено спеціальний вентилятор, який відводить надмірне тепло від внутрішніх деталей. Враховуючи те, що це механічна запчастина, яка постійно знаходиться у русі — з часом вона може вийти з ладу. Якщо ваш ноутбук став сильно грітись, чути шум, гудіння, інші зайві звуки, — це вказує на поломку кулеру. При цьому може вийти з ладу електродвигун, зламатись лопаті. Найчастіше, несправність пов’язана з віком запчастини, або потраплянням на неї великої кількості пилу та сміття. Пропонуємо безкоштовну діагностику та недорогу заміну оригінального кулеру MacBook Air у місті Київ!

Симптоми несправності

  • Сильний перегрів Макбук Ейр;
  • Шум, гудіння, тріщання при роботі;
  • Ноутбук вимикається через перегрівання;
  • Давно не проводилась чистка від пилу.

Необхідне рішення

Для діагностики роботи вентилятору завітайте до нашого сервісного центру Apple BashMac (безкоштовно). Ми швидко встановимо поломку та замінимо кулер з гарантією. Встановлюємо тільки оригінальні, якісні комплектуючі. Процедура ремонту швидка, має невисоку вартість. Чекаємо на вас у сервісі!

Чому ламається кулер на MacBook Air?

Заміна кулеру на MacBook Air

Заміна кулеру на MacBook Air

Хоча дана комплектуюча досить надійна та довговічна, все ж випадки поломки вентилятору нерідкісні. Пов’язано це у першу чергу з забрудненням ноутбуку пилом та сміттям. Пил призводить до перегрівання і як результат — роботи кулеру на максимальних обертах. А дрібні крихти, які потрапляють на лопаті — призводять до їх механічної поломки. Тому рекомендуємо не нехтувати періодичною профілактичною чисткою ноутбуку з заміною термопасти. Якщо поломка трапилась — замовте заміну кулеру MacBook Air у нашому сервісі BashMac Київ. У наявності вентилятори охолодження на всі моделі Ейр, діє гарантія.

Залишити коментар