20Jun

Ремонт після потрапляння вологи

Комплексна чистка
Вартість 1000 грн.
Термінова сушка та очищення Макбук Ейр після залиття рідиною (вода, напої). Проводимо ретельну діагностику.
Очищення клавіатури
Вартість 800 грн.
Сушимо та чистимо клавіатуру на яку потрапила вода та інша рідина. Виправляємо залипання клавіш.
Відновлення трекпаду
Вартість 600 грн.
Проводимо ретельний огляд та очищуємо тачпад Макбук Ейр від наслідків вологи, відновлювальні роботи.
Компонентний ремонт
Вартість від 1000 грн.
Відновлюємо пошкоджені ділянки на компонентному рівні: електропровідні доріжки, контакти та ін.

Негайно зверніться до нашого сервісу після потрапляння у ноутбук рідини!


Найбільша кількість поломок техніки Епл пов’язані саме з потраплянням всередину води та інших рідин. Це може бути як повне занурення лептопу у воду, так і просто пролитий на клавіатуру чай або кава. Хоча ознаки несправності можуть проявитися не відразу, тим не менш, з часом виникає корозія, яка руйнує елементи на материнській платі, механізми клавіш, трекпаду та інші деталі. Тому так важливо відразу звернутись до сервісного центру для сушки та чистки MacBook Air у Києві. Ми приймаємо пристрої цілодобово та без вихідних (за домовленістю), швидко розбираємо та відключаємо батарею. Такі кроки дозволяють уникнути подальших ускладнень та дорогого ремонту.

Симптоми несправності

  • На клавіатуру або трекпад потрапила рідина;
  • Ноутбук перестав вмикатись після залиття;
  • Постійні збої у роботі, перезавантаження;
  • Відмова заряджатися, нагрівання, вимкнення.

Необхідне рішення

Для того, щоб прискорити завантаження системи і роботу програм, необхідно, в Після потрапляння води у Макбук Еір потрібно якомога швидше відключити його від розетки та звернутись до сервісу. Ми знімемо нижню кришку, від’єднаємо акумулятор щоб знеструмити систему. Це необхідно для уникнення короткого замикання та активного розповсюдження корозії. Ноутбук негайно розбирається, сушиться, очищується та діагностується. За необхідності проводимо компонентне відновлення MacBook Air, заміну комплектуючих, швидко та за оптимальною ціною.

Чому вода та інша рідина небезпечна для ноутбуку Епл?

За статистикою — найбільша кількість випадків поломки високотехнологічної техніки пов’язана саме з їх взаємодією з водою. Слід також пам’ятати, що інші рідини (солодкі, солоні, алкогольні) — ще більш агресивні, швидше призводять до пошкодження. Це пов’язано з тим, що рідина добре проводить струм, а також містить у собі різноманітні солі та мінерали. У результаті на металевих елементах утворюється корозія, яка у буквальному сенсі “роз’їдає” їх. Також, якщо вчасно не від’єднати батарею — може статися коротке замикання та згоряння деталей.

Цілодобове відновлення MacBook Air від вологи у Києві

Розуміючи необхідність термінового втручання у випадках залиття техніки рідиною — сервісний центр Apple BashMac приймає ноутбуки для сушки та чистки цілодобово та без вихідних. Для домовленості про прийом у пізній час або на вихідних — прохання зателефонувати нашому менеджеру за вказаними на сайті контактами. Знаходиться наш сервіс у зручному місці — центр Києва, поблизу метро Площа Льва Толстого. Не зволікайте з відвідуванням майстерні, це дозволить значно зекономити на ремонті!

Залишити коментар