31Oct

Заміна кулера на MacBook Pro Unibody

Кулер MacBook Pro Unibody 13’’
Вартість 600 грн.
Замінимо зламаний вентилятор на Макбук Про 13 дюймів. Оригінальна запчастина з гарантією.
Кулер MacBook Pro Unibody 15’’, 17’’
Вартість 900 грн.
Встановлення нового вентилятору на Макбук Про 15 та 17 дюймів. Якісний оригінал, повна сумісність.

Швидка діагностика та заміна вентилятору охолодження на MacBook Pro Unibody у Києві!

Ноутбук зі зламаним кулером — починає швидко перегріватись, зависати, вимикатись. Це пов’язано з тим, що саме вентилятори відводять зайве тепло від компонентів комп’ютеру. У випадку ж поломки кулера, система охолодження перестає нормально функціонувати, тому відеокарта, процесор, “південний та північний мости” сильно нагріваються, що може призвести до їх згоряння. Іноді вентилятор продовжує працювати, але сильно шумить, гудить, тріщить. У нашому сервісі Apple BashMac Київ, доступна послуга заміни кулеру на всі моделі Макбук Про Юнібаді 13, 15, 17 дюймів!

Симптоми несправності

  • Натужне гудіння, шум під час роботи;
  • Макбук Про шумить без навантаження;
  • Перегрівання, зависання, вимкнення;
  • Ноутбук давно не очищувався від пилу.

Необхідне рішення

Визначити самостійно несправність кулеру — не завжди просто. Ознаки його поломки схожі на загальне забруднення ноутбуку пилом та сміттям. Тому, ми проводимо безкоштовну діагностику (у вашій присутності), після чого пропонуємо заміну вентилятору на MacBook Pro Unibody у місті Київ. У наявності оригінальні кулери на всі моделі та роки випуску, доступна ціна, гарантія!

Як визначити поломку кулеру на MacBook Pro Unibody?

Перегрівання ноутбуку може бути пов’язане не тільки з несправним вентилятором, а й з забрудненням у цілому. Періодично Макбук Про необхідно чистити від пилу та бруду, з заміною термопасти на радіаторі. Але в деяких випадках, поломку кулеру можна визначити відразу. По-перше, якщо вентилятор взагалі не вмикається через деякий час після включення лептопу. По-друге, якщо при роботі з’являється характерне тріщання, цокотіння, гудіння. Найчастіше причиною виходу вентилятору з ладу, стає механічне пошкодження лопатів (крильчаток), через потрапляння на них твердих крихт, шерсті, волосся. Або природній знос підшипників та двигуна. В сервісному центрі BashMac, ми підберемо кулер на ваш MacBook Pro Unibody, та встановимо його за 20-ть хвилин.

Залишити коментар