28Feb

Заміна кабелю MagSafe

Вартість

900 грн.

  • Огляд та діагностика зарядного пристрою безкоштовно;
  • Швидке встановлення нового оригінального шнура MagSafe;
  • Безкоштовна заміна вушок зарядки за необхідності.

Хоча зарядні пристрої MacBook зазвичай працюють довго та надійно, але кабель нерідко виходить з ладу. Найчастіше це стається з причини неправильної експлуатації, змотування, потрапляння рідини на контакти, або пошкодження дітьми чи домашніми тваринами. У нашому сервісному центрі Apple BashMac у Києві ви можете замовити термінову заміну оригінального кабелю MagSafe 1 та 2 будь-якої зарядки (45W, 60W, 85W). Якісні шнури завжди у наявності, робота виконується швидко (на протязі години), з гарантією, та за доступною вартістю. Чекаємо вас у сервісі!

Навіщо заміна шнура MagSafe?

  • Якщо кабель розірвався, злізла оплітка;
  • Провід погризли діти або домашні тварини;
  • Не працює конектор (потрапила рідина);
  • Відсутній світловий індикатор на конекторі;
  • Зарядка не працює, не заряджає Макбук.

Як замовити заміну кабелю?

Наш сервіс вже багато років спеціалізується на встановлені нових шнурів на зарядні пристрої MacBook. Для цього ми імпортуємо лише оригінальні кабелі Apple MagSafe, що гарантує якість та довговічність їх служби. Зверніться до нас вже сьогодні для безкоштовної діагностики та термінової заміни! На час роботи можете скористатися нашою підмінною зарядкою.

Встановлюємо лише оригінальні кабелі MagSafe у Києві

На сьогодні багато інтернет-магазинів пропонують купити шнур до зарядки Мак, але у більшості випадків вони не оригінальні. Як відрізнити справжній продукт Apple від підробки? Необхідно володіти деяких досвідом, проте деяку різницю ви можете помітити самостійно. Насамперед — це низька якість матеріалів: провід жорсткий, неприємний на дотик, має виражені шви та неякісне з’єднання з конектором. Як результат, такий шнур швидше виходить з ладу, їм незручно користуватись, можуть виникнути проблеми з заряджанням. Віддайте перевагу справжньому оригіналу від нашого сервісу!

Особливості заміни шнуру Магсафе

Звертаючись до непрофесійних майстерень, ви можете стикнутись зі значними помилками у встановлення нового кабелю. Адже до кожного зарядного пристрою з різною вихідною напругою (45 Вт, 60 Вт, 85 Вт), необхідний підбір аналогічного шнура. Якщо буде встановлена несумісна деталь, ваш MacBook не буде правильно заряджатися, що призведе до швидкого виходу з ладу батареї та інших проблем. Крім того, велику увагу варто приділяти стану конектору та його контактам. Зверніться до справжніх професіоналів, та будьте впевнені, що робота буде проведена якісно та з гарантією. BashMac — ваш спеціалізований сервісний центр техніки Apple Mac у центрі Києва, поблизу метро Площа Льва Толстого!

Залишити коментар