20Jun

Ремонт клавіатури MacBook

Чистка від пилу
та залипання
Вартість 800-900 грн.
Професійно видаляємо пил та бруд з клавіатур MacBook 12’’, усуваємо залипання, важке натискання клавіш.
Заміна топкейсу
Вартість 2500/1500 грн.
Замінимо весь оригінальний топкейс у сборі на Макбук 12’’ весь клавіатурний модуль (клавіатура + трекпад).
Заміна клавіш та
механізму метелик
Вартість від 200 грн.
Встановимо нові окремі клавіші замість тих що зламались, загубились, стерлись. Можливе гравіювання клавіш.
Лазерне гравіювання
Вартість 240 грн.
Швидке, якісне гравіювання клавіатури MacBook у Києві, нанесення символів кирилиці та інших мов і символів.

Швидко очистимо клавіатуру вашого Макбук, вирішимо проблему з залипанням клавіш!

Обслуговування клавіатури Макбук може знадобитись з низки причин. Якщо вона забилась пилом та брудом, у результаті чого погано натискається, загубились окремі клавіші, потребується лазерне гравіювання. Або у випадку коли клавіатуру (топкейс) необхідно повністю замінити. Зверніться до нашого сервісного центру Apple BashMac у Києві для безкоштовної діагностики та оперативного, якісного ремонту клавіатури MacBook. У наявності оригінальні клавіатури та клавіші, надаємо послуги професійної лазерної гравіровки. Чекаємо на вас у нашому сервісі у центрі міста Київ.

Ознаки несправності

 • Проблеми з натисканням клавіш, залипають;
 • Клавіатура фізично пошкодилась, не працює;
 • Відламались, загубились окремі клавіші;
 • Потрібне лазерне гравіювання клавіатури.

Необхідне рішення

Зверніться до нашого сервісного центру для безкоштовної діагностики роботи клавіатури та трекпаду. За її результатами ми проведемо чистку, заміну окремих клавіш, або усього топкейсу. А також замовте лазерну гравіровку клавіатури MacBook у Києві, швидко, та за доступною ціною.

Найчастіші поломки клавіатури Макбук та їх причини

У нових 12-ти дюймових моделях встановлено клавіатуру з механізмом типу “метелик”. Це означає, що хід клавіш був скорочений, у результаті чого пил та мілкий бруд відразу ж позначаються на їх роботі. Вони починають застрягати, важно натискаються (або взагалі не натискаються). Тому необхідна професійна чистка клавіатури у нашому сервісі. Іноді клавіатурний блок може повністю вийти з ладу, найчастіше це стається після потрапляння рідини або механічних впливів. Замовте у нас заміну клавіатури та всього топкейсу у зборі. Деякі клавіші можуть зламатись, випасти, загубитись. У такому разі вам стане у нагоді послуга заміни окремих клавіш. Якщо на вашому ноутбуці немає російської/української розкладки (кирилиця) — це легко виправити за допомогою лазерного гравіювання у Києві.

Швидке вирішення проблем з клавіатурою MacBook

Зверніться до нас при будь-яких проблемах з клавіатурним блоком вашого лептопу. Ми проведемо діагностику, визначимо поломку, швидко очистимо, або відремонтуємо. У наявності оригінальні клавіатури Макбук та топкейси, ви завжди можете замовити заміну. А також різноманітні окремі клавіші (пробіл та інші), які можна встановити окремо. Крім того, наш сервіс надає послугу якісного лазерного гравіювання на клавіатурах ноутбуків Apple у місті Києві. Знаходимося у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого. Чекаємо на вас для чистки, ремонту клавіатури з гарантією!

Коментарі
 • Диана
  23.04.2023
  Retina A1502, турецкая клавиатура, необходимо нанесение лазерное reply
  • BashMac
   05.06.2023
   з 11-17 підходьте/ 400грн reply
Залишити коментар