Ремонт Mac mini

Швидко, якісно, з гарантією у Києві

Безкоштовна діагностика, профілактична чистка та професійний ремонт Мак Міні A1283, A1347, A1993 (i3, i5, i7) у сервісному центрі Apple BashMac. Модернізація, встановлення SSD замість, або додатково до диску HDD, збільшення об’єму RAM пам’яті.

Ремонт Mac mini
Якісні послуги з ремонту та відновлення Mac mini

Ремонт будь-якої складності

Встановлення SSD, модернізація Apple Mac mini

За час випуску міні-комп’ютерів Епл (з 2009 року) їх конфігурація значно змінювалась, особливо це стосується накопичувачів даних. Проте, навіть у попередніх моделях 2014 року зустрічаються версії зі застарілим HDD вінчестером. Щоб прискорити їх роботу та продуктивність, ми пропонуємо встановлення на Мак Міні швидкого SSD диску. Можливі різні варіанти апгрейду: окремий ССД накопичувач, або ж додатково до жорсткого диску, встановлення проприєтарної флешки більшого об’єму (у версіях 2018 р.), її заміна у Fusion Drive. Ми професійно підберемо найбільш ефективні варіанти модернізації Mac mini A1283, A1347, A1993 для прискорення його швидкості, якісно виконаємо з гарантією!

SSD замість HDD диску
(Всі моделі до 2018 року)
Найважливішим кроком у прискоренні Мак Міні — є встановлення на нього сучасного SSD накопичувача форм-фактору 2.5, або проприєтарного замість стандартного механічного вінчестеру.
SSD додатково до HDD (Optibay)
(Mac Mini до Mid 2010)
У моделях Мак Міні з Super Drive можливо встановити замість нього додатковий SSD накопичувач через перехідник Optybay. Таким чином на вашому комп’ютері буде два диски.
SSD через Dual Hard Drive Kit
(Mac mini Mid 2011— Late 2012)
Встановлення SSD 2.5 диску через спеціальний кабель на моделях без Optical Drive (замість Optybay). Або заміна повільної проприєтарної флешки Toshiba на швидший SSD накопичувач.
SSD через PCIe SSD Cable
(Mac mini Late 2014)
Встановлення проприєтарного ССД накопичувача додатково до диску або ССД 2.5 через кабель PCIe. Можлива заміна SSD з Fusion Drive, або встановлення більшого об’єму накопичувачів.
Безкоштовна діагностика
Наш спеціаліст огляне та протестує ваш пристрій, щоб виявити причини перегрівання, шуму, вібрації, перезавантажень, вимикань. За результатами запропонуємо чистку або інші рішення.
Чистка Мак Міні від пилу
Послуга з профілактичної чистки Mac mini полягає у видаленні пилу та бруду що скупчився всередині корпусу. Також, разом з очищенням сміття, ми замінимо шар термопасти під радіаторами.
Заміна кулеру Mac mini
Сильний шум, гудіння, вібрація пристрою — часто свідчать про вихід з ладу вентилятору охолодження. Іноді він зовсім перестає працювати, у такому разі комп’ютер перегрівається і вимикається.
Ремонт портів, роз’ємів
Міні-комп’ютер має досить велику кількість різних портів. З часом вони можуть забруднитись, фізично зламатися, або згоріти. Ми пропонуємо ремонт та заміну USB, HDMI, Ethernet, Audio на Mac mini.

Профілактична чистка, заміна кулеру, портів

Завдяки невеликому корпусу, міні-комп’ютер від Епл завоював популярність користувачів які цінують компактність. З іншого боку, слід розуміти, що всі внутрішні деталі розміщуються всередині корпусу дуже щільно, тому будь-яке скупчення пилу, мілкого сміття — призводить до перегрівання, шуму, та як наслідок, навіть згоряння елементів. Щоб запобігти цьому, вчасно звертайтесь до нашого сервісу для чистки Mac mini від пилу з заміною термопасти у Києві. У нас ви також можете швидко замінити оригінальний кулер (вентилятор) охолодження, почистити та відремонтуємо порти (USB, Audio 3.5, HDMI).

Компонентний ремонт (відновлення)

Хоча стаціонарні Мак Міні падають та отримують механічні пошкодження значно рідше за ноутбуки, все ж існують ситуації, коли знадобиться компонентний ремонт. Тобто відновлення роботи комп’ютера без модульної заміни запчастин, шляхом пайки доріжок, контактів та інших елементів на платі. Найчастіше потребує заміни дискретна відеокарта Mac mini, цю процедуру ще іноді називають реболлом. Також, при коливаннях напруги, нерідко страждає плата живлення, а з часом можуть вийти з ладу радіомодулі (WiFi, Ethernet). Більшість цих поломок виправляються за допомогою компонентного ремонту Мак Міні у нашому сервісному центрі Apple BashMac Київ.

Заміна відеокарти,
(відеочіпа) Mac mini
Наслідком перегрівання та великих навантажень може стати вихід відеоадаптеру Мак Міні з ладу. Страждають як контакти відеочіпу, так і його внутрішні елементи. У нас ви можете замовити заміну відеокарти.
Ремонт або
заміна материнської плати
У результаті фізичного впливу або потрапляння рідини, системна плата може зазнати пошкодження (мікротріщини, корозія, поломка контактів). Ми пропонуємо ремонт, або заміну материнської плати Мак Міні.
Заміна блоку живлення
(Power Board)
Різкі коливання напруги у мережі, використання неоригінального кабелю, будь-яких перехідників — можуть призвести до згоряння плати живлення. Зверніться до нас для заміни Power Board на Mac Mini.
Ремонт WiFi, Ethernet
(AirPort card)
Якщо ви помітили, що з’явилися проблеми з роботою бездротових мереж, не підключається або повільний WiFi, не працює підключення до інтернет через порт — знадобиться ремонт радіомодулів Мак міні.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія