18Jul

Заміна клавіатури MacBook Pro Touch Bar

Заміна топкейсу
Вартість в 200 у.о.
Topcase — це верхня клавіатурна частина у зборі (клавіатура, трекпад, батарея). Пропонуємо заміну.
Заміна клавіатури
Вартість 150 у.о.
Нові оригінальні клавіатури з укр., рус. літерами на Макбук Про Тач Бар (13, 15 дюймів) з гарантією сервісу.
Заміна клавіш
Вартість від 200 грн.
У деяких випадках не має сенсу міняти всю клавіатуру, ми пропонуємо заміну окремих пошкоджених клавіш.
Лазерне гравіювання
Вартість 240 грн.
Швидко та недорого нанесемо на вашу клавіатуру символи кирилиці або інших мов за допомогою лазеру.

Вирішення будь-яких проблем з клавіатурою та клавішами Макбук Про Тач Бар!

Чистка клавіатури MacBook Pro Touch Bar
Чистка клавіатури MacBook Pro Touch Bar
Заміна клавіші MacBook Pro Touch Bar
Заміна клавіші MacBook Pro Touch Bar
Заміна клавіатури MacBook Pro Touch Bar
Заміна клавіатури MacBook Pro Touch Bar
Заміна top case MacBook Pro Touch Bar
Заміна top case MacBook Pro Touch Bar

Клавіатура вашого ноутбуку перестала працювати? Можливо проблеми з’явились після падіння лептопу, удару, придавлювання. Також досить часто ламаються лише деякі клавіші, випадають, губляться. Отримати професійний ремонт клавіатури MacBook Pro Touch Bar можна в нашому сервісі Apple BashMac Київ. До ваших послуг заміна топкейсу у зборі, встановлення нової клавіатури, або заміна окремих клавіш. Надаємо послуги лазерного гравіювання, нанесення символів необхідних мов. Робота проводиться у максимально стислі терміни, за найкращою ціною, та звичайно, з гарантією!

Симптоми несправності

  • Клавіатура фізично зламалася, не працює;
  • Не натискаються деякі клавіші, зламались кріплення;
  • Зникла підсвітка клавіатури;
  • На клавішах немає символів кирилиці або інших мов.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісного центру на безкоштовну діагностику. Після встановлення поломки, ми запропонуємо найвигідніші варіанти вирішення несправності. У наявності нові оригінальні клавіатури на Макбук Про Тач Бар (13’’, 15’’), топкейси, та набори клавіш. Пропонуємо лазерне гравіювання клавіатури день в день, на професійному, промисловому лазері у центрі столиці.

Поломки клавіатури MacBook Pro Touch Bar та методи їх вирішення

Всі несправності клавіатури ноутбуку можна умовно розділити на ті, що спричинені механічним впливом, а також — потраплянням вологи, скупченням пилу. Падіння лептопу, закриття екрану з зайвими предметами на клавіатурному блоці — призводять до фізичної поломки конструкції. У свою чергу, волога призводить до руйнування контактів та механізмів. Пил та дрібне сміття, якщо його періодично не очищати, можуть визвати застрягання клавіш, та як наслідок — поломки їх тендітного механізму. Іноді страждає не вся клавіатура, а лише деякі клавіші. В залежності від виду поломки ми запропонуємо заміну topcase, клавіатури, або деяких окремих клавіш.

Чистка клавіатури Макбук Про Тач Бар

З 2016 року на зміну клавіатурам Макбук Про Ретіна зі стандартним механізмом “ножиці” прийшли нові, які мають кардинально іншу конструкцію. Нове покоління клавіш має тип механізму, який називають “метелик”, по аналогії з рухами крил комах. Це зроблено для зменшення діапазону вільного ходу клавіші, більш зручного та швидкого набору. Інша сторона медалі — такі клавіатури надто швидко забиваються пилом, а будь-яке мілке сміття що потрапляє під клавіші — призводить до складнощів у натисканні, залипання, хрустіння, або навіть фізичної поломки механізму. Періодична чистка підручними засобами не вирішує проблему, адже для ретельної очистки необхідно знімати клавіші. Зверніться до нашого сервісу для професійної очистки клавіатур MacBook Pro Touch Bar у місті Києві. Швидко відновимо працездатність!

Як замовити лазерну гравіровку клавіатури?

На деяких ноутбуках Епл, в залежності від країни продажу, на клавішах немає кириличних літер (українська, російська мови). Іноді, навпаки, необхідно додати символи інших мов, наприклад, іспанської, китайської, івриту. Вирішити ці завдання допомагає професійне лазерне гравіювання клавіатури MacBook Pro Touch Bar у Києві. Дану послугу ми надаємо вже багато років, маємо заготовки для нанесення будь-яких символів. Гравіювання проводиться швидко — необхідно принести нам ноутбук до 14:00, та забрати готове замовлення після 16:00 того ж дня. Знайти нас легко, офіс сервісу знаходиться у центрі міста.

Залишити коментар