23Jul

Професійна чистка MacBook Pro Touch Bar у Києві

Чистка від пилу
Вартість 700 грн.
Швидко та професійно очистимо ваш Макбук Про Тач Бар від пилу та бруду всередині з заміною термопасти.
Очищення клавіатури
Вартість 500-800 грн.
Нові клавіатури мають тенденцію забиватись пилом та дрібним сміттям, проведемо якісну чистку клавіатури.
Чищення трекпаду
Вартість 1500 грн.
Якщо тачпад вашого Макбув Про Тач Бар почав застрягати, погано натискається, пропонуємо його чистку.
Заміна кулера
Вартість 1500 грн.
Гучний шум ноутбуку, гудіння, вібрація, перегрівання — свідчать про необхідність ремонту, заміни вентилятору.

Якісно очистимо ваш ноутбук від пилу та сміття, замінимо термопасту.

Чистка MacBook Pro Touch Bar
Чистка MacBook Pro Touch Bar
Профілактика MacBook Pro Touch Bar
Профілактика MacBook Pro Touch Bar
Чистка вентилятора MacBook Pro Touch Bar
Чистка вентилятора MacBook Pro Touch Bar
Чистка клавіатури MacBook Pro Touch Bar
Чистка клавіатури MacBook Pro Touch Bar

Хоча нові моделі MacBook Pro непогано захищені від пилу та бруду, тим не менш, з часом всередині них скупчується дрібне сміття. Це стається з причини постійної роботи кулерів — пил та різноманітне мілке сміття відкладаються на їх лопатях, та створюють шар, що заважає ефективному охолодженню. Якщо вчасно не замовляти профілактичну чистку — лептоп почне перегріватись, шуміти, навіть вимикатись. Постійна робота з підвищеною температурою може призвести до згоряння комплектуючих, наприклад, відеокарти. Тому ми пропонуємо не зволікати та завітати до нашого сервісу Apple BashMac у Києві, для професійної чистки Макбук Про від пилу.

Симптоми несправності

  • Перегрівання ноутбуку, шум, гудіння;
  • Проблеми з клавіатурою, клавіші не натискаються;
  • Залипання, застрягання тачпаду;
  • Ноутбук вимикається, перезавантажується.

Необхідне рішення

Чистку ноутбуку рекомендується проводити раз на рік, в залежності від інтенсивності використання, навіть без ознак забруднення. Якщо ж ваш Макбук Про Тач Бар почав перегріватись, шуміти, вимикається при навантаженнях — необхідно терміново звернутись до нашого сервісного центру для профілактичної чистки з заміною термопасти.

Чому необхідно чистити MacBook Pro Touch Bar?

Профілактична чистка — відноситься до обов’язкового сервісного обслуговування ноутбуків Apple. Як ми вже писали, портативна техніка має тенденцію з часом забруднюватись всередині. Пил та сміття осідають товстим шаром на поверхні деталей, що заважає нормальній тепловіддачі. У результаті комплектуючі сильно нагріваються, а кулери не можуть забезпечити потрібне охолодження. Наслідками такої ситуації стають постійні проблеми у роботі ноутбуку, а у більш складних випадках — вихід з ладу деяких особливо чутливих до температури чіпів.

Про чистку клавіатури та трекпаду Макбук Про Тач Бар

Нові клавіатурні блоки з типом механізму “метелик” більш уразливі для забруднення, ніж попередні. Це пов’язано з тим, що хід клавіш зменшився, тому скупчення пилу призводить до проблем з їх натисканням. Самостійно, якісно почистити клавіатуру, на жаль, неможливо, тому ми пропонуємо послугу професійної чистки. У свою чергу тачпад уразливий до потрапляння у його зазори жиру, бруду з рук, різноманітних рідин. Ці речовини призводять до його залипання, складності кліку. Завітайте до нашого сервісу BashMac у центрі Києва для комплексної чистки MacBook Pro Touch Bar. Це швидка, недорога послуга, яка допоможе запобігти ускладнень.

Залишити коментар