25Feb

Вкорочення кабелю MagSafe

Вартість

400 грн.

  • Діагностика зарядного пристрою безкоштовно;
  • Швидке вкорочення оригінального шнура MagSafe;
  • Безкоштовна заміна вушок на зарядці за їх відсутності.

Якщо на вашій зарядці MacBook пошкодився кабель у районі блоку живлення, злізла ізоляційна оплітка, він відірвався — необхідне вкорочення шнура. Для проведення процедури, наш спеціаліст розбирає блок, відрізає пошкоджену частину кабелю, та заново припаює його до контактів. У сервісному центрі Apple BashMac у Києві, ви можете замовити швидке вкорочення оригінального шнура будь-яких MagSafe з гарантією. Робота виконується терміново, має невисоку вартість. Чекаємо на вас у сервісі!

Коли необхідно замінити кабель?

  • Шнур відірвався у районі блоку живлення;
  • Злізла ізоляція, оголився метал кабелю;
  • Кабель переламався, не має контакту;
  • Зарядка не працює, або нестабільно.

Як замовити вкорочення шнура?

Послуга з вкорочення надається терміново, займає усього до години вашого часу. Якщо необхідно, на цей час ви можете скористатися нашої підмінною зарядкою. Робота проводиться кваліфікованим спеціалістом на спеціальному обладнання, гарантується висока якість.

Що таке вкорочення кабелю зарядки MacBook?

У багатьох випадках, при пошкодженні шнура необов’язково міняти його повністю, особливо якщо він оригінальний і у задовільному стані. Виправданою і дешевшою процедурою є вкорочення кабелю. Найчастіше послуга знадобиться, якщо кабель переламався біля блоку живлення, відірвався, розплівся. Таке нерідко відбувається при неправильному змотуванню, або використанню шнуру у натягнутому стані.

Процедура вкорочення проходить таким чином. Ми приймаємо ваш MagSafe на безкоштовну діагностику, після якої інженер розбирає блок. Кабель відрізається у районі пошкодження, демонтуються (випаюються) залишки. Після цього шнур припаюється до контактів, блок живлення збирається та тестується.

Зверніть увагу, що відрізається лише мінімальна пошкоджена частина, тому кабель не стає набагато коротшим.

У випадку якщо пошкодження знаходиться далеко від контактів, або несправний сам магнітний конектор — знадобиться заміна кабелю Магсафе, яку ми теж пропонуємо. Зверніться до нашого сервісу для недорогого, швидкого вкорочення кабелю MagSafe (45W, 60W, 85W) у Києві!

Залишити коментар