26Aug

Заміна відеокарти iMac

Заміна модуля GPU
Вартість 8500 грн.
Встановлення відеокарти на 2 GB у зборі з радіатором на iMac Aluminum (до 2012 р.).
Заміна відеочіпа
Вартість від 6000 грн.
Перепайка дискретного відеочіпу на iMac Slim, iMac Pro (Tapered Edge з 2012 року).

Пропонуємо професійну заміну графічного адаптеру на Аймак у місті Київ!

Приголомшлива якість зображення дисплею моноблоків Apple, а також продуктивна робота з графікою забезпечується роботою потужного графічного відеоадаптеру (GPU). Не секрет, що Аймак найчастіше використовують для професійної діяльності у сфері дизайну, графіки, відеообробки. Тому з часом, відеокарта починає перегріватись, не витримує навантаження та виходить з ладу. Для вирішення проблеми ми пропонуємо заміну відеокарти на iMac будь-яких моделей у Києві.

Симптоми несправності

  • Чорний екран Аймак, відсутнє зображення;
  • Поява смуг на дисплеї, артефактів;
  • Білий або синій екран;
  • Різноманітні спотворення зображення.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісу Apple BashMac для безкоштовної діагностики роботи моноблоку. За результатами ми запропонуємо найвигідніше вирішення поломки: чистку комп’ютеру, модульну заміну відеокарти на старих моделях та перепайку відеочіпу на нових iMac (21,5 та 27 дюймів). Підбір моделі графічного адаптеру необхідної ревізії.

Заміна модуля відеокарти Аймак

Заміна модуля відеокарти Аймак

Заміна модуля відеокарти Аймак

У старих моделях моноблоків Apple встановлювався окремий зйомний модуль графічного адаптеру. Відеокарта на таких моделях має власний радіатор охолодження, який міняється у комплекті. Найчастіше комплектуюча виходить з ладу у зв’язку з перегріванням, тому необхідно вчасно замовляти профілактичну чистку. Також, було встановлено що деякі моделі поставлялися з дефектним GPU, існувала також програма заміни таких деталей, яка вже не діє. Пропонуємо швидке, професійне встановлення нової відеокарти на ваш iMac у Києві.

Заміна відеочіпа на iMac

Заміна відеочіпа на iMac

Заміна відеочіпа на iMac

Нові, тонкі моделі моноблоків Епл мають сучасний відеочіп розпаяний на системній платі. Втім, причини його поломки залишились ідентичними — згоряння внаслідок перегріву, або при постійній роботі з ресурсоємними програмами. Процедура заміни відеочіпа відрізняється від модульної, необхідний демонтаж деталі, та пайка нової на професійній паяльній станції. Особливу увагу слід приділяти правильній ревізії відеокарти. В нашому сервісі Apple BashMac доступна послуга якісної заміни відеокарти (GPU чіпу) на iMac за гарантією. Оптимальні ціни, безкоштовна діагностика, швидкі строки. Чекаємо на вас!

Залишити коментар