18Jun

Модернізація старих MacBook

Встановлення SSD
Вартість від 2000 грн.
Замінимо стандартний жорсткий диск на новий швидкий SSD накопичувач на попередніх моделях Макбук.
SSD через Optibay
Вартість від 2800 грн.
Встановимо флеш SSD додатково до HDD диску через перехідних Optibay. Два диски на вашому Макбук.
Встановлення RAM
Вартість від 1000 грн.
Збільшимо об’єм оперативної пам’яті на старих моделях Макбук для виконання ресурсномістких завдань.
Оновлення macOS
Вартість від 200 грн.
Після проведення модернізації можливо встановити нову версію операційної системи та оновлені програми.

Допоможемо значно прискорити роботу вашого старенького MacBook!

Попередні моделі Макбук (до 2015 року) мають досить посереднє оснащення, тому вже не справляються з сучасними завданнями. Крім того, через слабку потужність власники вимушені користуватись застарілими версіями Mac OS. Тим не менш, дану ситуацію можна виправити завдяки модернізації ноутбука, тобто встановлення нового швидкого SSD накопичувача, збільшення об’єму оперативної пам’яті. Ми пропонуємо різні варіанти апгрейду MacBook, наприклад, можливе встановлення SSD додатково до HDD диску, це дозволить встановити нову версію macOS та програм на флеш-накопичувач, а файли зберігати на старому вінчестері. Обов’язково проводимо діагностику і тестуємо обладнання лептопу (безкоштовно).

Симптоми несправності

  • Макбук повільно завантажується, зависає;
  • Повільна робота програм;
  • Неможливо встановити нову версію macOS;
  • Потрібно встановлення оновленого ПЗ.

Необхідне рішення

Для того, щоб прискорити завантаження системи і роботу програм, необхідно, в першу чергу замінити старий вінчестер на новий, сучасний SSD накопичувач формату 2.5. Флеш-накопичувач працює значно швидше, крім цього — він більш надійний. Можливо залишити старий HDD для зберігання файлів (замість Super Drive) через перехідник Оптібей. Зверніться до нашого сервісу Apple BashMac у Києві для безкоштовної діагностики та швидкої, недорогої модернізації старих Макбук з гарантією.

Чим корисний апгрейд MacBook?

Якщо ви є власником не надто нової моделі Макбук (пластикові та алюмінієві) та не бажаєте миритись з його повільною роботою — рішення є. Річ у тім, що на старих ноутбуках встановлено повільні жорсткі диски, через що, завантаження системи і програм проходить занадто довго та проблематично. Також, ноутбук не тягне нові версії macOS та сучасне програмне забезпечення. Вирішити проблему можливо завдяки заміні рідного HDD диску на новий твердотільний SSD. Результат буде помітний відразу — система та програми запрацюють значно швидше. Також, за необхідності можливо встановити нові планки RAM пам’яті більшого об’єму. Бажаєте прискорити свій старий Макбук? Замовте його модернізацію!

Професійний Upgrade MacBook у Києві

Сервісний центр Apple BashMac знаходиться у центрі міста на вулиці Велика Васильківська (поблизу станції метро Площа Льва Толстого). Ми пропонуємо безкоштовну діагностику ноутбуку Мак, професійну консультацію. А також всі види послуг з модернізації старих Макбук: встановлення SSD, оперативної пам’яті, чистка, тестування, оновлення macOS та програм. У наявності всі необхідні комплектуючі, доступна ціна на сервісні роботи, надійна гарантія. Завітайте до нашого сервісу для швидкого вирішення проблеми з повільною роботою вашого Макбук!

Залишити коментар