28Oct

Ремонт, заміна трекпаду MacBook Air

Чистка трекпаду
Вартість 400 грн.
Більшість проблем з роботою тачпаду пов’язана з забрудненням його механізму, пропонуємо чистку.
Заміна (до 2019 р.в.)
Вартість 1500 грн.
Заміна оригінального трекпаду на MacBook Air всіх моделей і років випуску до версії Retina (2019 рік).
Ремонт тачпаду
Вартість 600 грн.
За необхідності проведемо ремонт трекпаду Макбук Ейр (до 2019 року випуску), замінимо мембрану.
Заміна (з 2019 р.в.)
Вартість 2500 грн.
Встановлення нового трекпаду (Force Touch) на нові моделі MacBook Air Retina, у випадку поломки.

Ремонт, чистка та заміна Trackpad на MacBook Air всіх моделей в Києві!

Тачпадом на ноутбуці користуються часто та інтенсивно, адже він є одним з головних органів управління. Зважаючи не це, з часом можуть виникнути деякі несправності даної комплектуючої. Найчастіше, — це проблеми з кліком, залипання, фізичні пошкодження, повна відмова працювати. Причинами стають: потрапляння бруду та вологи у механізм, або на контакти шлейфу; здуття батареї; механічні поломки при ударі і падінні. Більшість поломок вирішуються за допомогою професійної чистки трекпаду Макбук Ейр у нашому сервісі Apple BashMac. Також пропонуємо ремонт тачпаду, його повну заміну у Києві.

Симптоми несправності

  • Трекпад перестав працювати;
  • Проблема з кліком, залипає, не натискається;
  • Розбився тачпад, сколи, тріщини;
  • Проблеми почалися після потрапляння рідини.

Необхідне рішення

Щоб точно визначити причину та вид поломки — завітайте до нашого сервісного центру. Звертаємо вашу увагу, що чи не 90% випадків проблем з тачпадом — вирішуються за допомогою його розбору та чистки. У інших випадках, можливо доведеться замінити мембрану, або ж повністю встановити новий Trackpad на ваш MacBook Air у місті Київ. У наявності всі моделі, доступна ціна, гарантія.

Чому не працює трекпад на Макбук Ейр?

Причин поломки трекпаду досить багато. Хоча, чимало випадків, взагалі не є поломками у прямому сенсі. Наприклад, при здутті батареї, вона збільшується у розмірах та натискає на тачпад зі зворотного боку. Тому перестає працювати клік, стрілка сама бігає по екрану. Або ж при скупченні бруду у проміжках між трекпадом та корпусом — з’являються проблеми з залипанням, складним натисканням. Ці симптоми відносяться до Макбук Ейр, попередніх моделей. На нових — Force Touch-трекпад найчастіше страждає від ударів, потрапляння води. Крім того, шлейф тачпаду знаходиться у досить уразливому місці, тому будь-яка крапля води може призвести до короткого замикання та корозії. У нашому сервісі ви отримаєте професійний ремонт трекпаду MacBook Air, чекаємо на вас!

Залишити коментар