Ремонт Apple Mac Pro

Якісно, терміново, за доступною вартістю у Києві

Професійна модернізація комп’ютерів Мак Про A1289, A1481 (Core Xeon), встановлення SSD, збільшення об’єму оперативної пам’яті. Чистка від пилу з заміною термопасти, заміна відеокарти, компонентний ремонт будь-якої складності.

Ремонт Mac Pro
Ремонт Mac Pro від спеціалізованого сервісу Apple BashMac

Професійні послуги

Модернізація, апгрейд Mac Pro

Виникла потреба прискорити Мак Про, збільшити його продуктивність, або додати вільного місця у внутрішньому сховищі? У такому разі знадобиться встановлення швидкого проприєтарного SSD накопичувача, збільшення об’єму RAM пам’яті. У нашому сервісі у Києві ви можете замовити швидку, професійну модернізацію потужного десктопного комп’ютеру Apple A1289, A1481. Безкоштовна діагностика, підбір ефективних засобів прискорення, наявність всіх необхідних комплектуючих. Висока кваліфікація наших інженерів та спеціальне обладнання дозволяють надавати послуги з апгрейду з гарантією за невисокою вартістю.

Безкоштовна діагностика
Наш спеціаліст професійно продіагностує та протестує ваш Мак Про, надасть рекомендації щодо ефективного підвищення продуктивності. Підбір SSD та оперативної пам’яті на вашу модель, консультація та швидкий апрейд.
Встановлення SSD на Mac Pro
Встановимо проприєтарний твердотільний накопичувач необхідного розміру на ваш Мак Про. Підбір SSD диску необхідної ревізії на вашу модель, з найкращими показниками швидкості, встановлення накопичувача.
Перенос даних на новий диск
При модернізації, встановленню нового флеш накопичувачу збережемо та перенесемо на нього всі ваші дані, налаштування профілю користувача, програм. Можливе встановлення macOS та потрібних програм.
Збільшення RAM пам’яті
Замінимо несправну оперативну пам’ять, або встановимо нові memory планки більшого об’єму на Apple Mac Pro. Індивідуальний підбір на вашу модель, тестування, покращення швидкодії комп’ютеру.
Профілактична чистка Mac Pro
Швидко очистимо ваш Мак Про від пилу та сміття, яке призводить до перегрівання та шуму. Разом з чисткою, замінюємо застарілу термопасту, наносимо свіжий шар для ефективного охолодження.
Заміна кулеру Мак Про
Несправний вентилятор системи охолодження може повністю перестати працювати, або ж видавати сильний шум, гудіння, вібрацію. Швидко встановимо поломку та замінимо кулер на вашому Mac Pro.
Ремонт, заміна портів
Велика кількість роз’ємів Мак Про з часом може засмітитися, фізично зламатися або згоріти. Ми надаємо послуги з ремонту та заміни портів на Mac Pro (USB, Audio, HDMI, Ethernet, живлення) у Києві.
Чистка, відновлення після залиття
Якщо у ваш Мак Про потрапила волога, ми терміново очистимо рідину з внутрішніх деталей, осередки корозії та інші наслідки. Важливо звернутися для відновлення Mac Pro якомога скоріше.

Чистка від пилу, заміна кулеру, роз’ємів

Потужний Mac Pro часто використовується для вирішення професійних завдань, таких як, наприклад, обробка відео та звуку, робота з графікою. Тому особливо важливо, щоб система охолодження працювала справно, ефективно відводячи зайве тепло від оснащення комп’ютеру. З часом у корпусі скупчується пил та мілке сміття, яке як ковдра заважає охолодженню. Результатом є перегрівання, шум, гудіння, або навіть вимикання та перезавантаження. Ми швидко очистимо ваш Мак Про від пилу та бруду, замінимо термопасту. Можлива заміна зламаного кулеру (вентилятору), пошкоджених, згорілих портів (USB, Ehernet, Audio, HDMI).

Компонентний ремонт, заміна відеокарти (чіпу)

При падіннях, ударах, коливаннях напруги, або сильному перегріванню Мак Про можуть пошкодитись внутрішні деталі, системна плата, відеоадаптер. У такому разі не обов’язково міняти повністю весь модуль, може допомогти професійний компонентний ремонт, відновлення електропровідних доріжок, контактів, реболл (заміна) відеокарти Mac Pro A1289, A1481 (Core Xeon) у Києві. Наш сервісний центр спеціалізується на компонентному відновленню техніки Apple Mac, на складному професійному обладнанні працюють кваліфіковані інженери. Завітайте до нас на безкоштовну діагностику і тестування, після чого проблеми з комп’ютером будуть швидко та якісно вирішені!

Заміна відеочіпу (відеокарти)
При великих навантаженнях на відеокарту, скупченню пилу та сміття, відеоадаптер може вийти з ладу, згоріти. У нашому сервісі можливо замовити професійну заміну відеокарти Mac Pro (ребол).
Заміна блоку живлення
Однин з важливих елементів комп’ютеру — блок живлення (Power Supply), який забезпечує електрикою систему. Деталь нерідко згоряє від перепадів напруги, перегрівання. Пропонуємо заміну блоку живлення Mac Pro.
Компонентне відновлення
Випадки, коли комп’ютер впав, отримав сильний удар, або при непрофесійному втручанні — можуть призвести до пошкодження плати, контактів та інших елементів. Пропонуємо компонентне відновлення.
Заміна материнської плати
При значних пошкодженнях основної плати Mac Pro, корозії, перегріванні, згорянні внаслідок коливань напруги, руйнуванні елементів, замовте у нас заміну материнської плати Mac Pro.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія