Ремонт MacBook 12'' та попередніх моделей

Швидко, якісно, у наявності всі необхідні запчастини

Професійний ремонт та відновлення MacBook (Polycarbonate, Unibody, New) у місті Київ від спеціалізованого сервісного центру Apple BashMac. Чистка, компонентний ремонт, заміна комплектуючих швидко, за доступною вартістю, гарантія.

Обслуговуємо моделі: A1181, A1278, A1342, A1534

Оптимальні ціни за найвищу якість послуг

Прайс на ремонт MacBook

Сушка, чистка, відновлювальні роботи

Ремонт ноутбуку після залиття

Відновлення після вологи

Як відомо — потрапляння води та інших рідин у ноутбук, є найчастішою причиною поломок даного виду техніки. У результаті впливу вологи внутрішні та зовнішні компоненти піддаються корозії, існує ризик короткого замикання. Якщо після залиття Макбук не відключити батарею — руйнування деталей проходить набагато швидше, крім того вони можуть згоріти. Тому якомога швидше зверніться до нашого сервісу Apple BashMac (цілодобово, без вихідних) у Києві для термінової сушки, чистки та відновлення MacBook після вологи. Це допоможе уникнути додаткових ускладнень та значної поломки.

Після залиття негайно зверніться до нас для швидкого розбору, сушки та чистки Макбук. Відключаємо батарею, очищаємо осередки рідини, діагностуємо пристрій.
Якщо ви пролили воду або напій на клавіатуру вашого ноутбуку, необхідно якомога швидше очистити її. Результатом зволікання може бути поломка, залипання клавіш.
Очищення, ремонт тачпаду
Після потрапляння вологи на трекпад він може відмовитись працювати, не натискатись, хрустіти та застрягати. Необхідна діагностика, чистка або ремонт тачпада MacBook.
Компонентне відновлення плати
У результаті корозії або замикання деякі внутрішні деталі лептому можуть постраждати, згоріти. Пропонуємо компонентний ремонт Макбук, відновлення контактів та доріжок.
Клавіатура не працює, або зламались деякі клавіші

Чистка, заміна клавіатури та клавіш

Ремонт клавіатури Макбук

Нові клавіатури з механізмом типу “метелик” на MacBook 12’’ з 2015 року схильні до швидкого забруднення пилом та дрібним сміттям. Це пов’язано з тим що проміжки між клавішами дуже малі, тому будь-які дрібниці перешкоджають натисканню, та можуть призвести до поломки. Чекаємо вас у нашому сервісному центрі для професійної чистки клавіатури Макбук. Також пропонуємо заміну окремих клавіш які зламались, загубились або стерлись. За необхідності гравіюємо лазером, додаємо літери кирилиці та інших мов. Можлива повна заміна оригінальної клавіатури та топкейсу будь-яких моделей.

Очистка клавіатури від пилу
Безкоштовно діагностуємо клавіатуру, після чого наш інженер її розбирає, знімає клавіші та проводить ретельне очищення пилу та сміття, що скупчився у механізмах.
Заміна клавіатури або топкейсу
Встановимо нову клавіатуру на ваш старий Макбук, або замінимо повністю топкейс (клавіатурний блок) на новому. Оригінальні якісні клавіатури Мак з гарантією у Києві.
Деякі клавіші на вашому лептопі можуть зламатись, випасти, загубитись або просто стертись від часу. Підберемо та замінимо необхідні клавіші на MacBook (пробіл та ін.).
Лазерна гравіровка клавіатур Макбук у Києві на промисловому лазері. Нанесення символів кирилиці та інших мов. Перестановка клавіш на QWERTY розкладку.
Встановлення нового екрану, матриці

Заміна нового або б.у. дисплея Макбук

Ремонт, заміна екрану

Екран ноутбуку — є найбільш вразливою частиною, яка часто страждає від падінь, ударів, натискань, потрапляння рідини та пилу. Щоб не купувати новий лептоп і надалі користуватись власним, ми пропонуємо замовити заміну дисплея на будь-які моделі MacBook у Києві. Знаходимось у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого. Безкоштовна діагностика, вигідні варіанти вирішення проблеми. Можлива як термінова заміна екрану, так і на протязі до 2-х місяців (дешевше). На час роботи надаємо ноутбук з підмінного фонду (за необхідності). Чекаємо вас у сервісі для консультації.

Якщо екран вашого ноутбука розбився, не вмикається, на ньому смуги та артефакти — пропонуємо заміну нового дисплею у зборі на MacBook у Києві за доступною ціною.
Заміна дисплею нових Макбук 12'' буде значно дешевшою, якщо ви готові зачекати один місяць, або замовите встановлення б.в. екрану в гарному, робочому стані з гарантією.
На пластикових та алюмінієвих MacBook (до 2015 року) можливо замінити весь дисплей у зборі, або тільки матрицю. Завітайте до нас для діагностики та консультації.
Шлейф матриці іноді ламається, що призводить до збоїв (чорний екран, смуги, мигання). На жаль, окремо шлейф не ремонтується, замовте заміну дисплею.
Покращення продуктивності та швидкості

Модернізація старих Макбук (SSD, RAM)

Апгрейд ноутбуку Епл

Попередні моделі Макбуків досить повільні у порівнянні з сучасними. Тому доводиться користуватись старою версією операційної системи, змиритися з довгим запуском програм. Але цю проблему можливо вирішити за допомогою апгрейду MacBook. Для цього ми пропонуємо встановлення швидкого SSD накопичувача формату 2.5 замість, або додатково до стандартного жорсткого диску. А також збільшення об’єму оперативної пам’яті, встановлення нової версії macOS, перенос даних, оновлення програм та додатків. Завітайте до нашого сервісу для безкоштовної діагностики і швидкої модернізації.

Встановлення нового SSD диску
Щоб прискорити роботу попередніх моделей Макбук (до 2015 року) ми пропонуємо встановлення швидкого SSD накопичувача замість старого жорсткого диску.
SSD додатково до HDD (Optibay)
Ви можете замовити встановлення швидкого SSD додаткогв до HDD диску, через перехідник Optibay (вінчестер переміщується на місце Super Drive приводу).
Збільшення об’єму RAM пам’яті
Крім заміни твердотільного флеш накопичувача, іноді доречно збільшити об’єм оперативної пам’яті для кращої продуктивності. Встановимо нові планки RAM.
Після проведення модернізації (встановлення SSD) на MacBook, можливо оновити операційну систему до вищої версії. А також встановити або оновити програми.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія