30Jun

Компонентний ремонт MacBook Pro Unibody

Діагностика
Вартість — безкоштовно
Проведемо безкоштовний професійний огляд і тестування вашого ноутбук для виявлення несправності.
Ремонт системи живлення
Вартість від 1000 грн.
На компонентному рівні відновимо елементи ланцюгів живлення: контакти, доріжки, модулі.
Заміна відеокарти
Вартість 3000 грн.
Гравічний процесор Макбук Про Юнібаді досить часто згоряє від перегрівання або віку. Замінимо відеочіп.
Компонентне відновлення
Вартість від 1000 грн.
Після падіння ноутбуку, залиття його рідиною та у інших випадках відновимо компоненти без їх заміни.

Компонентний ремонт MacBook Pro Unibody — одна з спеціалізацій нашого сервісу!

Поломки ноутбуків Apple відрізняються за складністю та типом, але існує чимало випадків, коли можна обійтись без дорогої заміни комплектуючих. У нагоді вам стануть послуги нашого сервісного центру BashMac з ремонту MacBook Pro Unibody на компонентному рівні: заміна відеокарти, відновлення ланцюгів живлення, контактних площадок, доріжок та інших елементів на материнській платі. Для проведення такого ремонту наш сервіс оснащений професійним обладнанням, працюють кваліфіковані інженери. Надаємо безкоштовну діагностику, грамотну консультацію. Оптимальні ціни на компонентне відновлення Макбук Про Юнібаді у Києві, наявність запчастин, гарантія.

Симптоми несправності

  • Макбук не вмикається, не заряджається;
  • Не працює відеокарта або інші модулі (Wi-Fi та ін.);
  • Системна плата пошкодилась після падіння;
  • Елементи зруйнувалися після потрапляння вологи.

Необхідне рішення

Щоб точно встановити несправність та ступінь пошкодження — ми надаємо безкоштовну, професійну діагностику. Після її проведення ви можете замовити будь-які роботи з компонентного ремонту MacBook Pro Unibody у Києві. Насамперед це заміна відеочіпу, відновлення елементів системи живлення, модулів, контактів та інше. Чекаємо вас для вирішення проблеми без заміни комплектуючих!

Переваги компонентного ремонту Макбук Про Юнібаді

Чимало поломок, які стаються з технікою Apple — можливо виправити за допомогою відновлення на компонентному рівні. Наприклад, якщо на вашому ноутбуці згоріла відеокарта — не обов’язково міняти повністю всю материнську плату. Встановити новий відеочіп можливо окремо. Для цього наші інженери розбирають лептоп, демонтують пошкоджену деталь, та встановлюють нову з гарантією. Слід розуміти що “ребол”, тобто відновлення контактів чіпу, тим більше його прогрівання — у кращому разі приносять нетривалий результат. У гіршому випадку — поломку інших компонентів системи. Тому запрошуємо вас до нашого сервісу для заміни відеоадаптеру MacBook Pro Unibody необхідної версії та ревізії з гарантією надійного результату.

Компонентне відновлення будь-якої складності у Києві

Крім модульної заміни комплектуючих на комп’ютерній техніці Епл — наш сервіс спеціалізується на компонентному ремонті. Тобто лагоджені пошкоджених елементів без їх заміни. Таке рішення є виправданим у низці випадків, адже можливо окремо відновити контакти, електропровідні доріжки, BGA елементи. Для проведення складного ремонту на компонентному рівні наш сервісний центр Apple BashMac оснащений всім необхідним обладнанням, працює штат досвідчених інженерів. Запрошуємо вас до сервісу для недорогого, якісного компонентного відновлення! Чекаємо вас у офісі на м. Площа Льва Толстого.

Залишити коментар