28Jun

Модернізація MacBook Pro Unibody

Встановлення SSD
Вартість від 2000 грн.
Замінимо ваш старий жорсткий диск на нових швидкий SSD накопичувач необхідного розміру.
SSD через Optybay
Вартість від 2800 грн.
Встановимо SSD додатково до HDD диску через перехідник Optybay, на ноутбуці буде 2 диски даних.
RAM пам’ять
Вартість від 1500 грн.
Збільшимо об’єм оперативної пам’яті на вашому Макбук Про Юнібаді для покращення продуктивності.
Нова версія macOS
Вартість від 200 грн.
Встановлення свіжої версії macOS після модернізації MacBook Pro Unibody, оновлення програм.

Апгрейд Макбук Про Юнібаді — значно збільшить його швидкість та продуктивність!

Встановлення SSD на MacBook Pro Unibody
Встановлення SSD на MacBook Pro Unibody
Збільшимо об’єм оперативної пам’яті на вашому MacBook Pro
Збільшимо об’єм оперативної пам’яті на вашому MacBook Pro
Встановлення додаткового жорсткого диску або SSD замість Superdrive в Optibay
Встановлення додаткового жорсткого диску або SSD замість Superdrive в Optibay
Встановлення свіжої версії macOS після модернізації MacBook Pro Unibody
Встановлення свіжої версії macOS після модернізації MacBook Pro Unibody

MacBook Pro з корпусом Unibody випускався аж до 2015 року, поки його повністю не замінила нова модель з екраном Retina. Тому власників даного ноутбуку все ще досить багато, чимало з них скаржаться на повільну роботу лептопу, довге завантаження системи та програм. У першу чергу це пов’язано з встановленим у моделі стандартним HDD диском, який набагато повільніший ніж сучасні флеш-накопичувачі. Щоб збільшити швидкість роботи Макбук Про Юнібаді у Києві, ми пропонуємо провести модернізацію — встановити SSD диск (окремо або разом з HDD), додати об’єму оперативної пам’яті. Після цього можливо встановити нову версію macOS, яка буде стабільно та швидко працювати, а також оновити всі необхідні програми.

Симптоми несправності

  • Повільна робота ноутбука;
  • Довге завантаження системи та програм;
  • Макбук Про не “тягне” нову версію macOS;
  • Зависання програм, відео, низька продуктивність.

Необхідне рішення

Провести модернізацію MacBook Pro Unibody й тим самим збільшити його швидкість — не складно. Зверніться до нашого спеціалізованого сервісного центру Apple BashMac у Києві для встановлення SSD диска, планок RAM пам’яті більшого об’єму, оновлення операційної системи і програм. Надаємо безкоштовну діагностику, консультуємо щодо найвигідніших варіантів апгрейду. Всі необхідні комплектуючі є у наявності за найкращою ціною, з гарантією.

Чому SSD накопичувач кращий за HDD диск?

До появи на ринку твердотільних флеш накопичувачів — ноутбуки від Apple комплектувалися стандартними жорсткими дисками. Хоча ці носії даних дуже розповсюджені і сьогодні, проте вони мають низку недоліків. Пов’язано це з тим, що в них використовується рухомий механізм (двигун, пластини, лазерні головки). Це накладає певні обмеження у швидкості запису і зчитування, крім того механічні елементи не надто надійні — будь-яке падіння або удар можуть призвести до поломки вінчестеру. Наразі, на Макбук Про Юнібаді 13 та 15 дюймів можливо встановити швидкий SSD диск, який значно прискорить роботу системи та програм. Він є також більш надійним, адже не використовує рухомі деталі, вся інформація зберігається у ячейках NAND пам’яті.

Як замовити Upgrade MacBook Pro Unibody у Києві?

Модернізація ноутбуків Apple — це одна з головних спеціалізацій нашого сервісу BashMac. Насамперед, ми проводимо професійну діагностику та тестування вашого лептопу, після чого ви можете замовити встановлення ССД диску на Макбук Про Юнібаді необхідного об’єму, а також нових планок оперативної пам’яті. Встановлюємо якісні флеш-накопичувачі відомих брендів та оригінальну RAM memory за доступною вартістю з гарантією сервісу. Замінити старий SSD диск на MacBook Pro знадобиться і у випадку, якщо ноутбук почав “гальмувати”. За бажанням оновити систему Макос та програмне забезпечення — ми також надаємо такі послуги. Чекаємо на вас у нашому сервісі у центрі міста Київ!

Залишити коментар