15Nov

Заміна клавіш на MacBook Pro Touch Bar

Клавіша 1 шт.
Вартість 200 грн.
Замінимо будь-які окремі клавіші на Макбук Про Тач Бар поштучно (оригінал).
Пробіл (Space)
Вартість 800 грн.
Клавішою користуються постійно, тому при поломці, встановимо новий Пробіл.
Command/Shift
Вартість 400 грн.
Дані клавіші виходять з ладу найчастіше, пропонуємо встановлення нових.
Гравіювання
Вартість 240 грн.
Нанесемо лазером необхідні символи на всю клавіатуру, або на окремі клавіші.

Поштучний продаж та заміна клавіш на MacBook Pro Touch Bar 13” та 15” у Києві

Клавіатури типу “Keyboard Butterfly”, які встановлюються на Макбук Про з OLED панеллю (13 та 15 дюймів) — визнані досить невдалими та недовговічними. Нерідкі поломки як всієї клавіатури, так і окремих клавіш. Щоб зекономити на покупці нового клавіатурного блоку, ми пропонуємо замінити зламані клавіші MacBook Pro Touch поштучно. У наявності будь-які оригінальні клавіші з необхідними символами (кирилиця). За вашим бажанням можемо нанести літери інших мов, за допомогою лазерного гравіювання.

Симптоми несправності

  • Зламалися кріплення клавіш;
  • Клавіша Макбук Про відпала, загубилась;
  • Залипання клавіатури, не натискається;
  • Стерлись, зіпсувались деякі клавіші.

Необхідне рішення

Для швидкої заміни кнопок на клавіатурі MacBook Pro Touch у Києві, завітайте до нашого сервісного центру Apple BashMac. Ми безкоштовно оглянемо ваш ноутбук, та оперативно встановимо нові оригінальні клавіші замість зламаних. Це допоможе повернути клавіатурі нормальний вигляд та повну функціональність. Деталі у наявності, чекаємо на вас!

Ремонт клавіатури (заміна окремих клавіш) MacBook Pro Touch

У випадку поломки клавіатури (залипання, хрустіння, відпали деякі клавіші) — не всі власники Макбук Про Тач знають, що можливий ремонт, а не повна заміна клавіатури. Якщо згадувати про залиття клавіатурного блоку рідиною, або засмічення пилом — то необхідна діагностика і чистка. У випадку ж, якщо зламалися лише деякі клавіші — можливо замінити їх поштучно, що набагато дешевше покупки нової клавіатури. Наш сервіс BashMac у центрі Києва, пропонує повний набір клавіш на MacBook Pro Touch (13”, 15”), їх швидку заміну на вашому ноутбуці. Доступна ціна за оригінал, швидко та з гарантією!

Залишити коментар