05.03.2019

Відновлення macOS

Відновлення зі збереженням даних
Відновлення macos

від 500 грн.

 • Бекап всіх файлів вашого Mac;
 • Безкоштовне тестування обладнання;
 • Чистове встановлення macOS будь-якої версії;
 • Копіювання папки користувача з усіма даними.
Відновлення профіля користувача
з програмами
Відновлення macos. Збереження файлів, даних та встановлення программ

ціна 800-1000 грн.

 • Бекап всіх даних вашого Mac;
 • Тестування обладнання (безкоштовно);
 • Чистове встановлення macOS будь-якої версії;
 • Міграція профілю користувача з налаштуваннями;
 • Копіювання всіх даних (файлів) у нову систему;
 • Встановлення всіх необхідних оновлених програм.

Щоб прискорити процес — надайте інший накопичувач для запису відновлених даних!

Проблеми з роботою операційної системи macOS можуть виникнути за декілька причин. У першу чергу це невдале оновлення, експериментування з системними файлами, самостійні налаштування у терміналі, віруси та шкідливі програми. Також, різноманітні помилки системи можуть виникнути у зв’язку з апаратними несправностями. Тому, у першу чергу ми у обов’язковому порядку тестуємо оснащення вашого Mac (безкоштовно). Виникли складнощі з завантаженням Макос, неможливо отримати доступ до даних? Пропонуємо професійне відновлення роботи macOS у Києві! Можливе встановлення оновленої версії, інтеграція усіх налаштувань профілю користувача, встановлення необхідних програм. Швидко, за доступною ціною у сервісі BashMac.

Коли необхідно відновити macOS?

 • Система працює нестабільно, злітає, помилки, збої;
 • Не завантажується Макос, неможливо дістати дані;
 • Проблеми з правами доступу (зв’язкою ключів);
 • Помилки при роботі з iCloud Drive;
 • Періодичні збої програм, налаштувань.

Як замовити відновлення?

Якщо з’явилися проблеми з роботою операційної системи, або вона взагалі не завантажується на вашому Макбук, Аймак та іншій техніці Apple — зверніться до нашого сервісу у Києві для професійного відновлення. Наші спеціалісти швидко скопіюють ваші дані, відновлять систему та перенесуть їх. Можливе встановлення усіх необхідних вам програм, міграція профілю користувача з усіма ключами (паролями). Надамо термінову допомогу!

Найчастіші причини проблем з macOS

Хоча кожний випадок може бути індивідуальним, ми наведемо найпопулярніші фактори які призводять до “поломки” операційної системи.

Невдале оновлення Макос

Іноді при самостійному оновлені системи на нову версію ви можете стикнутись з низкою проблем. Це може бути як повна відмова macOS завантажуватись (як наслідок — дані не доступні), так і різноманітні збої у роботі операційки і програм.

Відновлення macos після невдалого оновлення
Відновлення macos

Апаратні поломки Mac

Причиною проблем може стати несправність оснащення комп’ютеру, найчастіше жорсткого диску (SSD), оперативної пам’яті. Такі випадки також можуть бути пов’язані і з непрофесійним компонентним ремонтом, наприклад, відеокарти. Тому ми завжди безкоштовно тестуємо обладнання вашого Мак.

Експерименти з налаштуваннями та системними файлами

Самостійно налаштовуючи та редагуючи системні файли Макос, ви ненавмисно можете призвести до помилок операційної системи. Деякі користувачі налаштовують свій Мак через Terminal, у результаті чого виникають різноманітні збої. Розповсюджені також проблеми зі зв’язкою ключів, Айклауд Драйвом.

Відновлення macos
Відновлення macos після вірусив

Віруси та шкідливі програми

Хоча на macOS майже не існує вірусів, тим не менш випадки зараження зустрічаються. Окремо слід згадати і про різноманітні шкідливі програми, які встановлюються ненавмисно. У результаті робота системи порушується, виникають помилки, стають недоступними деякі файли.

Причини за якими потрібне відновлення даних — різноманітні, але у будь-яких випадках у нашому сервісному центрі Apple ви отримаєте швидку, кваліфіковану допомогу. Не зволікайте з відвідуванням сервісу, гарантуємо якісне вирішення проблеми! Знаходимося у самому центрі міста на метро Льва Толстого.

Коментарі
 • Дмитрий
  07.04.2023
  iMac 2019 4K Retina, не загружается в систему и просит ввести пин-код от iCloud (хотя из iCloud он был стерт и удален) На EFI стоит пароль, его нет возможности узнать Нужно сбросить пароль от EFI reply
  • BashMac
   10.04.2023
   4000грн reply
Залишити коментар