26Jul

Чистка iMac від пилу

Профілактична чистка
Вартість 1000 грн.
Очистимо пил та бруд що скупчився всередині iMac (Aluminum, Slim, Pro) з заміною свіжою термопасти.
Чистка дисплея від пилу
Вартість 3000 грн.
Професійна чистка з розбором екрану Аймак від пилу який проник під скло (плями, затемнені області).

Швидко та якісно очистимо пил та замінимо термопасту на iMac у Києві!

Потужні моноблоки Apple обладнані ефективною системою охолодження, яка складається з кулерів, радіаторів та спеціальних отворів для виходу повітря. Система добре справляється зі своїм завданням поки комп’ютер новий, але з часом всередині утворюється шар пилу що осідає на деталях. Пил та бруд не дозволяють моноблоку нормально охолоджуватись, тому він починає перегріватись, шуміти, навіть вимикатись під час роботи. У гіршому випадку можуть вийти з ладу вентилятори, або згоріти комплектуючі, наприклад, відеокарта. Також відома проблема з потраплянням пилу під скло та на матрицю Аймак, після чого на зображенні з’являються плями, сірі розводи, затемнення по периметру. Сервіс BashMac пропонує професійну чистку iMac та його дисплею у Києві!

Симптоми несправності

  • Сильне перегрівання Аймак, шум, гудіння;
  • Моноблок вимикається при навантаженнях;
  • Пил та бруд видно неозброєним оком на портах, решітці;
  • З’явились темні плями, розводи, затемнення на екрані.

Необхідне рішення

Для якісної чистки Аймак з заміною термопасти завітайте до нашого сервісного центру Apple у Києві. Наші спеціалісти швидко розберуть моноблок, видалять пил та бруд, нанесуть шар свіжої термопасти на радіатори. За необхідності також очистимо пил що скупчився під склом або на матриці iMac — повернемо чисте, чітке зображення на ваш моноблок. Працюють досвідчені інженери, робота проводиться швидко, за доступною ціною.

Як часто необхідно чистити iMac від бруду?

Профілактичну чистку необхідно замовляти з постійною періодичністю. Частота проведення процедури залежить від умов використання та завдань які виконуються моноблоком. При роботі у запилених приміщеннях, постійному палінні поряд з комп’ютером — проводити чистки необхідно якомога частіше, хоча б раз на рік. Також періодично замовляти профілактику потрібно у випадках, якщо Аймак використовується для ресурсоємних завдань, які створюють велике навантаження на відеокарту, кулери, блок живлення (відео, фото обробка, графіка). Рекомендуємо не зволікати з чисткою, та не чекати симптомів перегрівання.

Чи можливо очистити екран Аймак від пилу?

Чистка матриці iMac від пилу

Чистка матриці iMac від пилу

Проблема появи на дисплеї моноблоків Епл темних плям та розводів — досить розповсюджена. Це стосується як відносно старих моделей, так і нових тонких. Як не намагаються розробники зробити екранний блок герметичним — це поки що не вдається. Видалити пил що зібрався під склом або на поверхні матриці — можливо! Для проведення процедури необхідний розбір дисплейного модуля та його ретельне очищення. Робота дуже тонка, тому слід довіряти її професіоналам. Сервісний центр Apple BashMac що знаходиться у центрі Києва, пропонує якісні послуги з профілактики iMac. Швидкі строки виконання робіт, гарантований результат, оптимальна вартість послуг.

Залишити коментар