20Jul

Заміна панелі Touch Bar, кнопки Touch ID

Заміна Touch Bar
Вартість $150.
Замінимо розбиту, непрацюючу сенсорну панель Тач Бар на вашому Макбук Про. Оригінальна комплектуюча.
Заміна Touch ID
Вартість від 1500 грн.
Встановлення нової кнопки включення, для роботи функції Touch ID мікросхема прошивається через AST 2.

Швидка заміна OLED Touch Bar та кнопки живлення на MacBook Pro у Києві!

Заміна панелі Touch Bar

Заміна панелі Touch Bar

Останні моделі MacBook Pro оснащені OLED панеллю замість функціональних клавіш. З її допомогою можливо керувати операційною системою, програмами та додатками. Панель іноді розбивається, заливається рідиною, перестає працювати. Пропонуємо заміну сенсорної панелі Touch Bar у Києві на будь-які модифікації Макбук Про. Також допоможемо вирішити проблему з кнопкою Power, якщо вона перестала працювати, хрумтить, залипає, не натискається.

Симптоми несправності

  • Розбилась, не працює панель Touch Bar;
  • Неякісне зображення на панелі, поміхи, артефакти;
  • Зламалась кнопка включення ноутбуку;
  • Хрустіння, залипання клавіші, не натискається.

Необхідне рішення

Якщо з вами трапилась одна з вищеперерахованих проблем — пропонуємо завітати до нашого сервісу на безкоштовний огляд лептопу. За результатами ви зможете замовити встановлення нової панелі Touch Bar на MacBook Pro у Києві та кнопки живлення. Маємо у наявності якісні оригінальні комплектуючі Apple. Швидке вирішення несправності з гарантією та за оптимальною ціною.

Чи можливо замінити сенсорну кнопку Touch ID та панель Touch Bar?

Заміна панелі Touch Bar та кнопки Touch ID

Заміна панелі Touch Bar та кнопки Touch ID

Фізична кнопка включення лептопу іноді виходить з ладу, це стається з причини механічного пошкодження, потрапляння рідини. Замінити кнопку Тач Айді на Макбук Про можливо, але для аутентифікації відбитку необхідно перепрограмувати мікросхему, яка знаходиться на шлейфі. Тому при фізичній заміні кнопки, ми пропонуємо її перепрошивку через сервіс Apple Service Toolkit 2. Після даної процедури можливо буде розблоковувати ноутбук через відбиток пальця. У разі ж з встановленням нової сенсорної панелі Тач Бар — будь-які додаткові дії не вимагаються, вона буде стабільно працювати, виконуючи всі необхідні функції. Завітайте до нашого сервісу у центрі міста, на метро Площа Льва Толстого.

Залишити коментар