04Jul

Компонентний ремонт MacBook Pro Retina

Заміна відеочіпу
Вартість від 150 у.о.
Замінимо дискретну відеокарту на вашому Макбук Про Ретіна за допомогою BGA ремонту.
Ремонт кіл живлення
Вартість від 1000 грн.
Відновлення системи живлення ноутбуку на компонентному рівні (коротке замикання, корозія).
Відновлення плати
Вартість від 1000 грн.
Компонентний ремонт материнської плати Макбук Про Ретіна, відновлення елементів.
Діагностика
Безкоштовно
Проведемо професійний огляд та тестування вашого ноутбуку Епл для встановлення поломки.

Професійний компонентний ремонт Retina — це значна економія ваших коштів!

Чимало поломок Макбук Про Ретіна можливо виправити за допомогою ремонту на компонентному рівні, замість дорогої модульної заміни. Як правило авторизовані сервісні центри Apple пропонують повну заміну блоку комплектуючих у разі найменшого пошкодження. Сервіс BashMac змінив цю традицію — одна з наших головних спеціалізацій, — це компонентне відновлення. Зверніться до нас для заміни відеокарти на MacBook Pro Retina, відновлення ланцюгів живлення, контактів, електропровідних доріжок та інших елементів на материнській платі. Робота проводиться на професійному обладнанні кваліфікованими інженерами, з гарантією та за доступною вартістю!

Симптоми несправності

  • Макбук Про Ретіна не вмикається після падіння, залиття рідиною;
  • Відмова ноутбуку заряджатися;
  • Перегрівання, зависання, перезавантаження;
  • Неможливість завантажитись, яблучко на екрані.

Необхідне рішення

За допомогою безкоштовної діагностики ми швидко виявимо конкретну поломку та надамо консультацію щодо найвигідніших варіантів ремонту. Наш сервіс оснащений всім необхідним професійним обладнанням для компонентного відновлення ноутбуків Apple в Києві. Допоможемо зекономити ваші кошти на ремонті MacBook Pro Retina. Гарантуємо якість та надійність будь-яких робіт, а також оптимальну ціну на послуги.

Що таке компонентний (BGA) ремонт Макбук Про Ретіна?

Якщо ви вперше зустрілись з терміном “компонентний ремонт”, ми коротко пояснимо для чого він призначений, та які завдання вирішує. Отже, головна комплектуюча Макбук — це материнська печатна плата, на якій розміщена велика кількість різноманітних елементів системи. Це електропровідні доріжки, контактні площадки, транзистори, резистори, контроллери, мости, та звичайно чіпи. При перегрівання ноутбуку, потрапляння в нього рідини, механічних пошкодженнях — деякі з деталей можуть вийти з ладу. Найчастіше це коротке замкнення, тріщини, або ж корозія. Для того, щоб не міняти повністю всю плату ми і проводимо компонентний ремонт — відновлення пошкоджених елементів, заміну відеокарти, мультиконтролера та ін.

Як замовити недорогий ремонт на компонентному рівні у Києві?

Справжній професійний сервісний центр Apple повинен мати у власному арсеналі послуги з компонентного ремонту. Адже тільки модульна заміна комплектуючих — це не надто дешевий варіант для клієнта. Тому відновлення на компонентному рівні — є однією з головних спеціалізацій сервісу BashMac. Завітайте до нас, отримайте професійну діагностику та швидке вирішення проблеми без заміни деталей. Гарантуємо якісне виправлення найскладніших поломок MacBook Pro Retina у Києві, за оптимальною ціною. Знайти наш сервіс легко — ми знаходимося у центрі міста, на метро Площа Льва Толстого. Працюємо цілодобово та без вихідних (за домовленістю). Телефонуйте, та приходьте для швидкого вирішення найскладніших ситуацій з технікою Епл!

Залишити коментар