18Nov

Заміна материнської плати MacBook Pro Touch Bar

Термінова заміна
Вартість від $550
Швидке встановлення нової материнської плати на ваш Макбук Про Тач 13, 15 дюймів, на протязі 1-2 днів.
Нетерміново (3 тижні)
Вартість $350
Заміна материнської плати Макбук Про Тач Бар зі знижкою, якщо ви згодні зачекати близько трьох тижнів.

Модульна заміна системної плати MacBook Pro Touch у Києві, найкращі ціни, гарантія!

На материнській платі сучасних ноутбуків знаходиться велика кількість важливих компонентів: процесор, відеокарта, оперативна пам’ять, флеш-накопичувач, чіп T2 та інше. Конструкція печатної плати Макбук Про Тач Бар не передбачає легкого відключення та підключення компонентів, всі вони напаяні прямо на ній, як і електропровідні доріжки (ланцюги живлення). Тому у випадку механічних пошкоджень, сильної корозії, виходу з ладу SSD, RAM-пам’яті та інших елементів — необхідна заміна материнської плати MacBook Pro Touch Bar. Ми пропонуємо таку заміну за доступною ціною, з гарантією!

Симптоми несправності

  • Материнська плата постраждала від потрапляння вологи;
  • Механічні поломки (тріщини, відшарування компонентів);
  • Вийшли з ладу чіпи (відеокарта, оперативна пам’ять, SSD);
  • Масштабне згоряння елементів від перепадів напруги.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісу Apple BashMac для професійної діагностики ноутбуку (безкоштовно). У разі необхідності заміни материнської плати, ви можете скористатися як терміновою послугою, так і з очікуванням близько 3-х тижнів (значно дешевше). Встановлюємо нову печатну плату MacBook Pro Touch Bar 13” та 15” нової ревізії, з гарантією у місті Київ. Нові оригінальні комплектуючі є у наявності. Доступні супутні послуги: перенос ваших даних, резервне копіювання, встановлення, оновлення macOS та програм.

Надаємо підмінний MacBook на час ремонту вашого!

Наш сервіс пропонує ноутбук з підмінного фонду, поки на вашому замінюється материнська плата. Це особливо зручно, якщо ви обрали варіант нетермінової заміни плати зі знижкою. Надамо повністю робочий Макбук для роботи, за необхідності перенесемо на нього ваші власні дані. На ноутбуці встановлено всі найпопулярніші програми та додатки. Можлива індивідуальна конфігурація по характеристикам, та списку необхідного саме вам софту. Таким чином, ви можете значно зекономити у порівнянні з терміновою заміною, не відчуваючи дискомфорту від відсутності техніки. Запрошуємо на безкоштовну діагностику та будь-який ремонт MacBook Pro Touch Bar у місті Київ! Сервіс BashMac знаходиться у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого.

Залишити коментар