28Jul

Чистка дисплея iMac від плям

Чистка пилу під склом
Вартість 3000 грн.
З часом між склом та матрицею iMac Aluminum (товсті) утворюється шар пилу, професійно видалимо його.
Чистка пилу у матриці
Вартість 3000 грн.
На старих моделях Аймак часто пил проникає у шари матриці, утворюючи плями. Пропонуємо очищення матриці.
Чистка екрану iMac Slim
Вартість 3000 грн.
У тонких Аймак пил збирається між склом та матрицею, замовте професійну чистку з розбором екранного блоку.
Заміна підсвітки екрану
Вартість 4000 грн.
Пропонуємо заміну підсвітки дисплею Аймак разом з чисткою матриці, якщо половина екрану (зазвичай ліва) стала темною.

Швидке, якісне очищення пилу, видалення плям на екрані iMac у Києві!

Моноблоки Apple цінуються у першу чергу своєю потужністю та великим, якісним дисплеєм. Але навіть такі якісні пристрої не застраховані від появи проблем. Одна з них — це потрапляння пилу під скло або у саму матрицю. У результаті на екрані Аймак утворюються темні плями, розводи, затемнені області. Поверхнева чистка не вирішує ситуації, адже бруд скупчується саме з внутрішньої сторони. Чимало офіційних сервісів у такому разі пропонують повну заміну дисплею у зборі, але на нашу думку — це не виправданий крок. Сервісний центр BashMac пропонує професійну чистку пилу на екрані iMac у Києві. Ми швидко видалимо темні плями з Аймак будь-якої моделі, за необхідності замінимо діоди підсвітки. Завітайте до нас для безкоштовної діагностики та термінового вирішення проблеми!

Симптоми несправності

  • Поява на екрані Аймак темних плям, розводів;
  • Пил скупчився під склом або у шарах матриці;
  • Дисплей втратив яскравість, зображення нечітке;
  • Згоріли світлодіоди підсвітки (темна половина екрану).

Необхідне рішення

Чистка дисплея Аймак — це одна з професійних послуг нашого сервісу. Відвідайте сервісний центр BashMac для безкоштовного огляду моноблоку та якісного очищення пилу під склом або з матриці. Після проведення процедури — екран вашого iMac знову стане чистим та яскравим. Також за появи проблем з підсвічуванням дисплею, пропонуємо заміну світлодіодів з гарантією! Отримайте найшвидші строки виконання робіт та доступну ціну професійних послуг.

Звідки на екрані iMac темні плями?

У конструкції моноблоків Епл використовується ефективна система охолодження, до якої входять вентилятори (кулери). З часом, коли всередині комп’ютеру з’являється пил, вони потоком повітря “заганяють” його у дисплейний блок. Хоча екрани і намагаються зробити герметичними, тим не менш дрібний пил проникає у найменші шпаринки. На старих Аймак розповсюджена проблема проникнення пилу під скло або у саму матрицю, на нових — у проміжок між склом та матрицею. Щоб вберегтися від подібної ситуації — необхідно періодично замовляти профілактичну чистку моноблоку. Якщо ж вона вже сталася — вирішити проблему можливо завдяки очищення дисплею з розбором.

Коли необхідна заміна світлодіодів підсвічування екрану Аймак?

Ремонт підсвітки екрану iMac. Заміна світлодіодів.

Ремонт підсвітки екрану iMac. Заміна світлодіодів.

У попередніх моделях iMac (товстих), система підсвітки дисплею — це окрема комплектуюча, яка являє з себе низку світлодіодів з окремим підключенням. Досить розповсюдженою є проблема згоряння деяких діодів, у результаті чого залишається темною частина екрану. Найчастіше це відбувається саме з лівою стороною дисплея, діоди якої згоряють першими. У такому разі не обов’язково міняти увесь екранний модуль, достатньо замовити у нас заміну системи підсвітки iMac у Києві. У нашому сервісі успішно вирішуються будь-які проблеми з дисплеєм моноблоків Apple. Знайти нас легко, офіс знаходиться у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого, напроти кінотеатру Київ.

Залишити коментар