13Jun

Ремонт MacBook 12″ після залиття

Комплексна чистка
Вартість 1000 грн.
Сушка ноутбуку та очищення наслідків потрапляння вологи (вода, напої, алкоголь) з наступною діагностикою.
Очищення трекпаду
Вартість 600 грн.
Видаляємо наслідки від вологи, чистимо зовнішню та внутрішню частину тачпаду, видаляємо корозію.
Чистка клавіатури
Вартість 800 грн.
Висушуємо та очищуємо клавіатуру після потрапляння на неї води та іншої рідини. Усуваємо залипання клавіш.
Компонентний ремонт
Вартість від 1000 грн.
Якщо контактні площадки, електропровідні доріжки та інші елементи пошкодились — проводимо повне відновлення.

Покваптесь звернутись до нашого сервісу після потрапляння у лептор рідини!

Вода та інша рідина — є небезпечною причиною поломки ноутбуку Епл. Потрапляння рідини всередину корпусу, на клавіатуру та трекпад може призвести до короткого замикання, згоряння деталей, або ж до корозії та їх руйнування. Навіть якщо наслідки залиття не проявилися відразу — у подальшому корозія обов’язково дасть про себе знати. Тому необхідно якомога швидше звернутись до нашого сервісного центру Apple для термінової сушки, чистки та відновлення Макбук у місті Київ. Ми працюємо цілодобово та без вихідних (за домовленістю), швидко знеструмимо ноутбук (відключимо батарею) та висушимо вологу з подальшою комплексною діагностикою.

Ознаки несправності

 • MacBook залили водою або іншою рідиною;
 • Волога потрапила на клавіатуру, трекпад;
 • Ноутбук не вмикається, темний екран;
 • Залипання клавіатури, тачпаду, постійні збої у роботі.

Необхідний ремонт

Після отримання лептопу ми відразу відключаємо його батарею щоб знеструмити пристрій. Після цього інженер розбирає ноутбук, висушує всі деталі, ретельно видаляє осередки корозії. Коли запчастини повністю висушені та очищені проводиться діагностика, а також компонентний ремонт Макбук за необхідності. Замінюємо пошкоджені деталі, або відновлюємо їх на компонентному рівні.

Чим небезпечна волога для MacBook?

Вода та інші рідини — є каталізатором, тобто відмінно проводять електричний струм. Якщо волога потрапляє на контакти, які знаходяться під напругою — це призводить до короткого замикання та згоряння деталей. Навіть якщо цього не відбулося — з часом утворюється корозія (гниття) елементів, вони просто руйнуються. У найскладніших випадках “вигнивають” цілі ділянки материнської плати. Тому необхідно якомога швидше відключити Макбук від розетки, а також від’єднати його батарею. У випадку з клавіатурою та трекпадом — волога призводить до залипання, застрягання клавіш та тачпаду.

Швидкий ремонт Макбук після води

Якщо з вами трапилася ситуація, коли на ноутбук була вилита вода, напої, алкоголь — негайно зверніться до нашого сервісу Apple BashMac у Києві для термінової сушки та чистки. Це дозволить запобігти подальших ускладнень та дорогої модульної заміни комплектуючих. За необхідності ми відновлюємо пошкоджені елементи на компонентному рівні, для цього майстерня оснащена всім необхідним обладнанням, працюють досвідчені інженери. Чекаємо вас у нашому сервісі Епл цілодобово за без вихідних (за домовленістю), телефонуйте та завітайте до нас.

Коментарі
 • Катя
  03.08.2022
  Попала вода когда мак был в рюкзаке Промок рад дождем reply
  • BashMac
   03.08.2022
   Чем быстрее к нам приезжайте 0504121214 reply
Залишити коментар