21Nov

Заміна екранного модуля MacBook Pro Touch Bar

Заміна дисплею
Вартість від $200
Кінцева ціна залежить від типу поломки вашого старого дисплею, року випуску та моделі Макбук Про Тач Бар.
Чистка антибліку
Вартість 1500 грн.
Якщо на склі екрану подряпини, потертості, залишаються сліди — пропонуємо очищення антиблікового шару.

Професійна заміна дисплея MacBook Pro Touch Bar у Києві за доступною ціною!

Однією з найголовніших переваг Макбук Про Тач Бар — є його яскравий, чіткий екран Retina. Чимало професіоналів обирають цю модель саме за якісне зображення, що дозволяє працювати з відео, фото, графікою. Тим не менш, дисплейний модуль не застрахований від поломок, як механічного характеру, так і спричинених несправністю сигнального шлейфу (Flexgate), потраплянням вологи. У випадку поломки екрану, наш сервісний центр Apple BashMac пропонує його заміну у місті Київ. Встановлюємо нові дисплеї MacBook Pro Touch Bar 13-inch та 15-inch з гарантією!

Симптоми несправності

 • Дисплей Макбук Про Тач Бар розбився (тріщини);
 • Відсутнє зображення, екран не вмикається;
 • Поява смуг, артефактів, спотворення кольорів;
 • Періодичне вимкнення, мигання дисплею, проблема з підсвіткою Flexgate.

Необхідне рішення

Точно визначити конкретну несправність дисплею допоможе безкоштовна діагностика у нашому сервісі. Завітайте до нас та отримайте професійну консультацію. Ми запропонуємо найвигідніші варіанти ремонту, заміни екрану MacBook Pro Touch Bar. Всі послуги надаються у максимально стислі строки, за оптимальною ціною, з сервісною гарантією. На час ремонту можливо отримати ноутбук з підмінного фонду. Чекаємо на вас вже сьогодні!

Як замовити заміну екрану MacBook Pro Touch Bar

Напевно, вам відомо, що екранний блок нових Макбук Про не підлягає ремонту, він нерозбірний. Тому у випадку поломки, навіть якщо постраждав лише шлейф — необхідна заміна дисплею у зборі. Але це ще не все. Річ у тім, що нові моделі ноутбуків Епл захищені через чіп безпеки T2, який аналізує та контролює оснащення комп’ютеру. Таким чином, дисплей повинен бути оригінальним, необхідної моделі та ревізії. А після встановлення нового екрану, лептоп перепрошивається фірмовим ПЗ Apple. У нашому сервісі BashMac заміна дисплею MacBook Pro Touch Bar 13”, 15” — це професійна процедура з гарантією якості. Ми гарантуємо правильне встановлення, надійність та високі характеристики. Щоб отримати точну ціну послуги заміни, надішліть нам необхідну інформацію про ваш ноутбук. На час ремонту, ви можете скористатись нашим підмінним Макбук!

Коментарі
 • Давид
  01.11.2023
  доброго дня, хотів дізнатися, скільки буде коштувати заміна екрану на MacBook Pro 13 2017 Touch Bar? екран працює, при минулій чистці сказали, що шлейф цілий, але на екрані є проблеми з підсвідкою, є темні плями знизу екрану. reply
  • BashMac
   01.11.2023
   Дрброго дня. Заміна екрану (новий оригінал) 300уо reply
Залишити коментар