22Jun

Заміна дисплея MacBook Air

Новий дисплей
Вартість $600
Встановимо новий екранний блок на ваш Макбук Ейр 11 та 13 дюймів швидко та з гарантією.
Б.В. дисплей
Вартість $200
У наявності бувші у використання екрани на Макбук Ейр у гарному, робочому стані за доступною ціною.
Обмін дисплею
Вартість від $350
Ви можете обміняти свій старий екран на новий, для цього необхідно зачекати три тижні.
Заміна матриці
Вартість від $100
На Макбук Ейр до 2019 року (Ретіна) можливо замінити матрицю екрана, якщо все інше не постраждало.

Найвигідніші варіанти заміни дисплея MacBook Air, зверніться за консультацією!

Розбили екран на своєму ноутбуці? Можливо на ньому з’явились смуги, подвоєння зображення, плями, різноманітні артефакти. Це свідчить про те, що пошкодилась матрица дисплея, його шлейф, а також можливо і скло. Іноді при сильних ударах, придавлені — вся верхня кришка може отримати деформацію, порушення геометрії. Після таких випадків, щоб повернути своєму лептопу працездатність — необхідна заміна екранного модуля. Ми пропонуємо декілька вигідних рішень: встановлення нового або б.у. дисплея Макбук Ейр, його обмін на новий, або заміну матриці (за можливості). Завітайте до сервісу Apple BashMac у Києві для професійної діагностики та швидкого вирішення проблеми.

Симптоми несправності

  • Дисплей фізично розбився (скло, матриця, кришка);
  • На зображенні смуги та артефакти;
  • Не вмикається екран, залишається темним;
  • Деформація кришки, вм’ятини, подряпини.

Необхідне рішення

Для швидкого вирішення проблеми ми проводимо безкоштовну діагностику екрана, після чого пропонуємо доступні рішення його ремонту. Ви можете обрати встановлювати новий чи б.у. дисплей, зачекати для обміну, або замовити заміну матриці. Всі роботи проводяться максимально оперативно, за оптимальною ціною та з гарантією.

Про поломки дисплея Макбук Ейр

Більшість випадків поломки екрана — відразу помітні, адже це звичайно стається після падіння ноутбуку, потрапляння рідини, якщо на нього сіли, наступили та ін. Все ж деякі випадки не настільки зрозумілі. Наприклад, дисплей час від часу може “згасати”, вимикатись, на ньому періодично з’являються смуги, спотворення зображення. Або після давнього залиття рідиною, під склом з’явилися темні плями, затемнення частини екрану. Щоб точно визначити причину та вид несправності — зверніться до нас для безкоштовної, професійної діагностики та тестування.

Екрани на MacBook Air у наявності, Київ

Якщо ви знаходитесь у пошуку де купити та замінити дисплей Макбук Ейр у місті Києві — пропонуємо відразу відвідати наш сервісний центр BashMac. На нашому складі у наявності оригінальні нові та б.в. екранні блоки на ноутбуки Епл різних версій та років. Швидко підберемо вигідний варіант, та замінимо дисплей з гарантією сервісу. Наш офіс знаходиться у центрі міста, район станції метро Площа Льва Толстого. Телефонуйте та приходьте до майстерні, відповімо на всі запитання, надамо професійну консультацію.

Залишити коментар