15Jul

Ремонт та заміна клавіатури, трекпаду

Чистка клавіатури
Вартість 600 грн.
Професійне очищення механізмів клавіатури Макбук Про Ретіна від пилу та бруду відновлення роботи.
Заміна клавіатури
Вартість від 2500 грн.
Встановимо нову оригінальну клавіатуру на ваш Макбук Про Ретіна (13 та 15 дюймів) за гарантією якості.
Чистка/заміна трекпаду
Вартість 600/2000 грн.
Очистимо тачпад від бруду та залишків рідини, або повністю замінимо його, якщо він розбився, зламався.
Заміна окремих клавіш
Вартість від 150 грн.
Швидка заміна окремих клавіш на клавіатурі Макбук Про Ретіна у тому числі нових з “метеликовим” механізмом.

Швидке та якісне вирішення будь-яких проблем з клавіатурою, трекпадом, клавішами.

Експлуатація ноутбуку Епл без використання клавіатури та трекпаду — неможлива, тому дуже важливо, щоб ці органи керування працювали справно та стабільно. Ремонт, чистка клавіатури та трекпаду, або їх заміна — є однією з спеціалізацій нашого сервісу Apple BashMac. Ми пропонуємо безкоштовну діагностику, очищення клавіатури MacBook Pro Retina від пилу, заміну окремих клавіш та будь-які інші супутні послуги у місті Київ. Послуги надаються швидко, якісно, за найкращою ціною. У наявності всі необхідні оригінальні комплектуючі, надаємо гарантію на всі роботи. Виникла проблема з клавіатурою, окремими клавішами, трекпадом? Завітайте до нашого сервісного центру для професійного вирішення!

Симптоми несправності

 • Клавіатура забилась пилом, клавіші залипають;
 • Перестав натискатись трекпад, хрумтить, застрягає;
 • Необхідна заміна окремих клавіш (зламались, стерлись);
 • Потрібне гравіювання клавіатури.

Необхідне рішення

Для професійного вирішення проблем з клавіатурою, трекпадом та клавішами — зверніться до нашого сервісного центру BashMac. Ми спеціалізуємось саме на ремонті та обслуговуванні комп’ютерної техніки Apple Mac, тому надаємо послуги найвищого рівня, з гарантією та за оптимальною ціною. Також у нас ви можете замовити якісне гравіювання клавіатури Макбук Про Ретіна (будь-які символи та мови). Чекаємо на вас!

Чистка, ремонт клавіатури або трекпаду MacBook Pro Reina

На моделях Ретіна встановлювалась клавіатура старого зразку (з механізмом типу “ножиці”). Ці клавіатури непогано зарекомендували себе, вони довговічні, зносостійкі та надійні. Але пролита на клавіші вода, велике скупчення пилу та сміття, удари — призводять до поломки. Ми пропонуємо безкоштовно оглянути ваш ноутбук, після чого проводимо чистку, ремонт, заміна клавіатури (або окремих клавіш). Трекпад також досить часто страждає від потрапляння рідини, механічних пошкоджень, наприклад, якщо на нього упустили важкий предмет. У результаті з’являються тріщини, корозія контактів та інше. Відремонтуємо або замінимо тачпад на вашому MacBook Pro Reina!

Лазерне гравіювання та заміна клавіш Мабук Про Ретіна у Києві

Чимало клавіатур ноутбуків Епл ввезених з-за кордону не мають символів кирилиці на клавішах. Іноді навіть розкладка стандартних латинських літер відрізняється, адже у різних країнах власні стандарти. Вирішити дану проблему легко — замовте в нашому сервісі професійне лазерне гравіювання клавіатури MacBook Pro Retina. Ми додамо символи необхідних мов (українська, російська, німецька, іспанська, іврит та ін.), а також переставимо їх на QWERTY розкладку. Також, за необхідності можлива заміна окремих стертих або зламаних клавіш. Робота проводиться швидко, день в день, вам необхідно лише зателефонувати нам або відразу завітати до нашого сервісного центру Apple у центрі міста.

Коментарі
 • Сергей
  04.05.2022
  MacBook Pro (15-inch, 2018) Здравствуйте, интересует замена клавиатури, цена сроки reply
  • BashMac
   06.06.2022
   добрый вечер. правильно менять не клавиатуру а топкейс! от 250уе. Наберите 0504121214, объясню reply
Залишити коментар