Ремонт клавіатури Apple

Послуги з відновлення роботи, чистки, заміни клавіш

Пропонуємо професійний ремонт зовнішніх клавіатур Apple: Magic Keyboard (Apple Keyboard Aluminium, Apple Wireless Keyboard, Apple Keyboard). Сушка та чистка після потрапляння рідини, заміна елементів живлення, окремих клавіш, компонентний ремонт.

Обслуговуємо моделі: A1048, A1243, Wireless та інші

Швидкі строки, оптимальні ціни

Вартість ремонту Magic Keyboard та ін. моделей

Професійна безкоштовна діагностика

Послуги з ремонту та обслуговування клавіатур Apple

Сушка, відновлення після вологи

На зовнішні клавіатури Епл нерідко проливають рідину, різноманітні напої, воду. Як відомо — волога є найнебезпечнішим ворогом електронних пристроїв. У результаті потрапляння на внутрішні компоненти може виникнути коротке замикання, корозія, проблеми у роботі механізмів (клавіші залипають, хрустять, не натискаються). Зверніться до нашого сервісу у Києві для діагностики і термінової чистки від вологи Magic Keyboard (цілодобово).

Не вмикається клавіатура (ремонт)

Іноді трапляються випадки коли клавіатура відмовляється вмикатись, самовільно вимикається. Найчастіше причини у механічному пошкодженні, наприклад, після падіння, а також потрапляння всередину рідини, пилу, старих батарейках які потікли. Ми пропонуємо професійний огляд (безкоштовно), встановлення несправності та швидкий компонентний ремонт Меджик Кейборд та інших версій блютуз та дротових клавіатур.

Заміна клавіш на клавіатурі Епл

Окремі клавіші можуть вийти з ладу, зламатись, загубитись, або стертись. Щоб не купувати повністю нову клавіатуру, ми пропонуємо заміну будь-яких клавіш, а також лазерне гравіювання символів за необхідності. Це набагато дешевше купівлі нового девайсу, робота проводиться швидко та якісно. Зверніться до нашого менеджера за консультацією. Сервіс з ремонту клавіатур Apple у центрі Києва (метро Площа Льва Толстого).

FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія