31Jul

Заміна матриці та скла на iMac (до 2011 року)

Заміна LCD матриці
Вартість від $300
Пропонуємо окрему заміну матриці екрану на Аймак 2009-2011 років випуску (21,5’’, 27’’).
Заміна скла
Вартість 3000 грн.
Замінимо окремо скло на дисплеї Аймак 2009-2011 р.в., якщо воно розбилось, тріщини, сколи.

Замовте у сервісі Apple BashMac заміну матриці та скла iMac за доступною ціною!

Найголовніша складова моноблоків Епл — це якісний, великий дисплей. Чудове зображення досягається через використання якісної матриці екрану. Що ж робити, якщо матриця пошкодилася, розбилась, перестала працювати? На Аймак з 2009 по 2011 роки можливо замінити LCD та скло окремо від всього дисплейного блоку. Це набагато дешевше ніж встановлення нового екрану у зборі. Сервісний центр BashMac надає послуги заміни матриці iMac у Києві. Зверніться до нас для швидкого професійного ремонту ЛСД за доступною ціною! Надається гарантія.

Симптоми несправності

  • Дисплей Аймак темний, не вмикається;
  • На екрані смуги, поміхи, артефакти;
  • Матриця фізично розбилася (тріщини);
  • У екранний блок потрапила вода;
  • Розбилося скло дисплея iMac.

Необхідне рішення

У випадку виникнення проблем з дисплеєм Аймак, не обов’язково міняти його повністю. Наш сервіс Apple BashMac у Києві пропонує професійну заміну LCD матриці iMac (21,5, 27 дюймів). Встановлюємо нові оригінальні матриці на моноблоки Епл з гарантією. А також встановлюємо нове скло замість розбитого (тріщини, сколи, подряпини). Завітайте до нас на безкоштовну діагностику та швидкий ремонт!

Як проходить ремонт/заміна LCD на iMac?

Заміна LCD на iMac

Заміна LCD на iMac

Хоча у нових, сучасних моноблоках Apple дисплейний блок є не розбірним, тобто всі компоненти міцно склеєні на заводі, але на попередніх моделях їх можна замінити окремо. Перед заміною матриці, ми проводимо ретельну безкоштовну діагностику. Після цього наш інженер обережно демонтує дисплей, розбирає його, видаляє пошкоджений LCD, та встановлює новий. Екранний модуль збирається, тестується, проклеюється стрічкою для захисту від пилу. На фінальному етапі ми видаємо гарантію на роботи.

Чи можливо замінити скло на екрані Аймак?

Заміна скла на екрані iMac

Заміна скла на екрані iMac

Так, дана можливість існує на моделях iMac 2009-2011 р.в. Скло нерідко отримує пошкодження після падіння моноблоку, удару, придавлювання. Щоб не міняти повністю весь дисплейний модуль, ми пропонуємо доступну послугу заміни скла Аймак у Києві. Дана комплектуюча є у наявності, чекаємо вас для безкоштовного огляду моноблоку та консультації. Допоможемо швидко вирішити проблему з розбитим склом моноблоку Apple. Сервіс знаходиться у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого, напроти кінотеатру Київ. Завітайте до нас та отримайте професійні послуги за оптимальною вартістю, з гарантією!

Залишити коментар