03.03.2019

Відновлення з Fusion Drive, RAID

Вартість

від 6000 грн.

  • Безкоштовна діагностика обладнання;
  • Відновлення даних при пошкодженні дисків;
  • Відновлення після поломки контролеру.

Щоб прискорити процес — надайте інший накопичувач для запису відновлених даних!

Відновлення даних з Fusion Drive

Відновлення даних з Fusion Drive

На RAID масивах і серверах зберігається велика кількість важливої інформації. Хоча такі пристрої, як правило, надійні та довговічні, тим не менш поломки зустрічаються. Найчастіше — це вихід з ладу жорстких дисків або SSD, несправність контролеру та інших складових обладнання. У цю ж категорію можна віднести гібридні диски Fusion Drive, які об’єднують у собі як механічний вінчестер, так і Flash накопичувач. Щоб відновити дані з RAID масивів та серверів — зверніться до нашого центру відновлення інформації у Києві. Пропонуємо максимально швидкі строки виконання робіт на доступну вартість послуг!

Відновлення даних з Raid-масиву

Відновлення даних з Raid-масиву

Коли знадобиться?

  • Пошкодилися диски, не зчитуються (bad blocks);
  • Поломка контролеру та інших складових масиву;
  • Неможливо отримати доступ до даних;
  • Файли пошкоджені, неповні, зникли.

Як замовити?

Для швидкого, професійного відновлення даних з Рейд масивів, серверів, Фьюжен Драйв — завітайте до нашого сервісу BashMac у самому центрі Києві (м. Льва Толстого). Кваліфіковані спеціалісти проведуть безкоштовну діагностику та тестування обладнання, після чого інформація буде максимально якісно відновленна.

Для відновлення даних надайте комп’ютер, сервер або Raid масив повністю

Найчастіші випадки коли необхідно відновлення файлів з RAID

Сервери для зберігання даних, як правило, рідно переміщуються, тому механічні пошкодження та випадки залиття рідиной — не надто розповсюджені. Хоча враховувати потрібно і їх. Розглянемо основні причини поломок.

NAS або Raid система
NAS або Raid система
Вбудований Raid-контролер на материнскій платі
Вбудований Raid-контролер на материнскій платі

Механічні (фізичні) пошкодження, потрапляння вологи

Відбуваються у момент падіння обладнання, ударів, проникнення води або іншої рідини. У результаті може статися поломка деталей, коротке замикання, подряпини на поверхні дисків та інше.

Пошкоджені сектори зберігання даних на дисках

Найчастіше подібна проблема зустрічається на традиційних вінчестерах (HDD), але може виникнути і на флеш накопичувачах (SSD), а також гібридних Fusion Drive. Поява Bad Blocks призводить до втрати інформації, неможливості отримати до неї доступ.

Зовнішній Raid-масив
Зовнішній Raid-масив
Raid-контролер
Raid-контролер

Поломка контролеру, блоку живлення та іншого

При виході з ладу контролеру Raid масиву стає неможливим дістати дані з дисків. Це може статися з багатьох причин, наприклад, згорянні при перепадах напруги, природному зносу від часу, потраплянні різноманітних субстанцій та предметів на контакти та інше.

Крім вказаних вище причин мають місце і інші, менш розповсюджені. До них можна віднести віруси, експериментування з налаштуваннями, видалення або зміна системних файлів. Зверніться до нас за безкоштовною діагностикою, після замовте якісне відновлення даних у Києві!

Залишити коментар