11Nov

Чистка антибліку дисплея MacBook Pro Retina

Чистка дисплею
Вартість 1500 грн.
Очистимо пошкоджений шар олеофобного покриття на екрані Макбук Про Ретіна.
Заміна дисплею
Вартість від $300
За вашим бажанням замінимо екран (новий та б.у.). Докладніше у розділі Ремонт екрану.

Зробимо дисплей вашого MacBook Pro Retina чистим та чітким!

На поверхню скла дисплейних модулів Макбук Про Ретіна, наноситься шар спеціального олеофобного покриття. Його призначення — зменшити ефект сонячних відблисків, а також захистити екран від дотиків рук (відбитків пальців). Хоча сама по собі технологія непогана, але, нажаль, реалізована на фабриках Apple не ідеально. З часом, антибліковий шар починає стиратись, відшаровуватись цілими шматками, стає матовим. У результаті, нормально користуватись ноутбуком неможливо, адже зображення виявляється зіпсованим. Вихід є! Ми пропонуємо професійне очищення поверхні екрану MacBook Pro Retina 13’’ та 15’’ від антиблікового (олеофобного) покриття у Києві! Це дозволить зробити дисплей знову чистим.

Симптоми несправності

  • На екрані Макбук Про Ретіна відбитки від клавіатури;
  • Поверхня дисплею стала матовою, затертою;
  • Антиблікове покриття відшаровується шматками;
  • Зображення нечітке, розмите, тьмяне.

Необхідне рішення

Антиблік можливо видалити. Завітайте до нашого сервісного центру Apple BashMac, для безкоштовного огляду. Процедура очищення антиблікового шару досить складна, необхідний досвід та спеціальні засоби, тому не рекомендовано намагатися провести її самостійно. Ми пропонуємо професійну чистку дисплею MacBook Pro Retina у Києві з гарантією якості, або його заміну, за вашим бажанням. Послуга безпечна та швидка, діє гарантія.

Яким буде зображення без антиблікового покриття?

Чимало власників Мак, побоюються замовляти чистку антибліку, адже невідомо, яким стане екран після цього. Запевняємо вас, що хвилюватись не варто — олеофобний (антибліковий) шар є лише допоміжним елементом. Він захищає від прямих сонячних променів у яскравий день, а також запобігає забрудненню поверхні від дотиків рук. Видалення антибліку на MacBook Pro Retina, ніяк не позначиться на стандартних характеристиках дисплею, а відблиски можна помітити лише у дуже яскраву погоду з потраплянням прямих сонячних променів. Тому процедура цілком безпечна, та допомагає відновити якісне зображення. Крім того, існують спеціальні антиблікові плівки, які ви можете наклеїти самостійно. Або ж, якщо для вас це важливо — у нас можливо замовити встановлення нового оригінального дисплею Retina!

Залишити коментар