26Jun

Відновлення після води

Чистка комплексна
Вартість 800 грн.
Швидко приймемо Макбук Про Юнибаді, розберемо, висушимо та очистимо від вологи з наступною діагностикою.
Чистка клавіатури
Вартість 500 грн.
Осушимо вологу та очистимо клавіатуру від наслідків рідини, вирішимо проблему з залипанням клавіш.
Чистка трекпаду
Вартість 600 грн.
Ретельно видалимо залишки рідини з тачпаду Макбук Про Юнібаді, повернемо нормальну працездатність.
Ремонт компонентний
Вартість від 1000 грн.
Відновимо пошкоджені вологою елементи на материнській платі (електропровідні доріжки, контакти).

Приймаємо ноутбуки Apple на сушку та чистку у Києві цілодобово (за домовленістю)!

Лептопи Епл часто потерпають від потрапляння у них рідини, це не дивно, адже на них випадково виливають напої, вони потрапляють під дощ, або навіть повністю падають у воду. У результаті волога спричинює короткі замикання, згоряння деталей, або поступово руйнує їх через корозію. Такі випадки потребують негайного професійного втручання. Зверніться до нашого сервісного центру Apple для термінової сушки та чистки MacBook Pro Unibody у Києві. Наш спеціаліст від’єднає батарею лептопу, швидко розбере його, очистить, та проведе ретельну діагностику. Від оперативності ваших дій залежить ступінь пошкодження техніки, адже зволікання може призвести до значних збитків.

Симптоми несправності

  • На клавіатуру, трекпад ноутбуку потрапила рідина;
  • Залили водою екран, порти, отвори корпусу;
  • Макбук Про Юнібаді не вмикається після залиття;
  • З’явились проблеми з нестабільною роботою.

Необхідне рішення

Покваптеся негайно звернутись до нашого сервісу BashMac у місті Києві, якщо у ваш MacBook Pro Unibody потрапила вода або інша рідина. Вчасна сушка та чистка може вберегти вас від значних витрат на ремонт та заміну комплектуючих. За необхідністю, ми надаємо послуги професійного компонентного ремонта. Всі необхідні оригінальні запчастини є у наявності, робота проводиться максимально швидко та якісно.

Чому необхідно якнайшвидше почистити ноутбук від вологи?

Чимало власників високотехнологічних девайсів не замислюються, чим же небезпечна вода для їх техніки? З іншого боку — це закономірно, адже такі випадки, як правило, стаються раптово. Якщо пояснити коротко — то вода, як і інша рідина, є гарним каталізатором, проводить через себе струм. Тому, якщо волога потрапляє на контакти та електропровідні доріжки, вони можуть просто згоріти. Але якщо і цього не сталося, з часом виникне корозія, гниття деталей, у результаті чого вони будуть зруйновані. Вберегтися від таких наслідків допоможе вчасна сушка та чистка пристрою.

Замовте відновлення Мабук Про Юнібаді у Києві цілодобово

Наш професійний сервісний центр спеціалізується на ремонті та обслуговуванні саме комп’ютерної техніки Apple. Тому ми досконало володіємо всіма методами відновлення, а процеси та регламенти чітко налагоджені. Розуміючи терміновість втручання, ми пропонуємо звертатись до сервісу BashMac у Києві для чистки від вологи цілодобово та без вихідних. Зателефонуйте нашому менеджеру у будь-який час, та домовтесь про прийом техніки. Знайти нас легко, знаходимося у самому центрі міста на метро Площа Льва Толстого.

Залишити коментар