14Jun

Заміна дисплея MacBook 12’’

Новий дисплей
Вартість 600$
Встановлення нового оригінального дисплейного модуля на MacBook 12’’ з гарантією за найкращою ціною.
Б.В. дисплей
Вартість від 200 долл.
Встановимо на ваш Макбук б.у. екран у гарному робочому стані з гарантією. Зверніться для консультації.
Дисплей зі знижкою 50%
Вартість 400 долл.
Якщо ви готові зачекати до 1-го місяця, ми обміняємо ваш старий дисплей на новий, за зниженою вартістю.
Заміна матриці
Вартість 100 долл.
На старих Макбук (до 2015 року), можливо замінити матрицю окремо від всього екранного блоку.

На нових Макбук 12 дюймів, матрица окремо не міняеться, лише весь дисплей

Замінити екран вашого MacBook у Києві знадобиться якщо він розбився (тріщини, сколи), не вмикається, або на зображені з’явилися смуги, плями та різноманітні артефакти. Багато хто з власників шукає послугу заміни матриці, або LVDS шлейфу, але, на жаль, це можливо лише на старих моделях. У нових — дисплейний блок являє собою цільний модуль зі склом, матрицею, підсвіткою, шлейфом. Тому міняти потрібно його повністю. Ми пропонуємо встановлення як нового дисплея Макбук, так і б.у. у гарному стані, а також надаємо послугу обміну старого екрану на новий зі знижкою. Зверніться до нашого сервісу для професійної діагностики та консультації!

Симптоми несправності

  • Дисплей Макбук розбився;
  • Екран не вмикається, залишається чорним;
  • На зображені смуги, плями, артефакти;
  • Деформований, подряпаний, затертий екранний блок.

Необхідне рішення

У першу чергу завітайте до нашого сервісного центру Apple BashMac для безкоштовної діагностики екрану. За її результатами ми запропонуємо найвигідніші рішення: встановлення нового або б.у. дисплея MacBook у Києві, ремонт системи підсвітки, заміну матриці на попередніх моделях. Гарантуємо найвищу якість комплектуючих, найшвидші строки виконання робіт.

У яких випадках потрібно міняти дисплей Макбук

Ноутбуки Епл — це портативні пристрої які часто переносять, а також впускають на підлогу, б’ють екраном, або закривають його забувши мілкі предмети на клавіатурі. У результаті дисплей тріскається, на ньому з’являються різноманітні спотворення зображення, смуги. Або ж він взагалі відмовляється працювати, залишається темним. Щоб вирішити цю проблему — необхідна заміна дисплею. Ви можете замовити як новий екран, так і бувший у використання у доброму робочому стані. Насамперед ми пропонуємо професійний огляд ноутбуку, після чого запропонуємо найкращі варіанти вирішення поломки з гарантією.

Купити та замінити екран MacBook у Києві

Наш сервісний центр BashMac спеціалізується на обслуговуванні та ремонті саме комп’ютерної техніки Apple. Тому завжди у наявності необхідні комплектуючі, сучасне обладнання для ремонту, працює штат висококваліфікованих інженерів. Якщо виникла проблема з роботою дисплею, негайно зверніться до нас для її швидкого вирішення. Знайти нас просто — сервіс знаходиться у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого. Отримайте докладку консультацію від спеціаліста, підбір найкращих способів ремонту. Надаємо наш ноутбук з підмінного фонду на час очікування дисплею для обміну.

Залишити коментар