02Mar

Гравіювання на запальничках Zippo

Вартість

від 250 грн.

  • Допоможемо створити макет безкоштовно;
  • Хромовані, матові та різнокольорові Zippo;
  • Будь-які написи, символи, логотипи, візерунки.

Металеві запальнички фірми Зіппо відмінно підходять для лазерного гравіювання. На матовій або глянцевій поверхні чудово виглядають будь-які написи, символи, візерунки. Найчастіше гравіювання на Zippo у Києві замовляють для подарунку другу, брату, батькові, коханому та іншим близьким людям. Ви можете додати на запальничку ім’я, дату, логотип, текст побажання та інше. Не має значення який колір та матеріал поверхні — зображення буде чітким, стильним та не стирається з часом. Зверніться до нашого центру для швидкого гравірування лазером день в день! Краща ціна та якість.

Навіщо гравіювання Zippo?

  • Щоб створити оригінальний подарунок;
  • Оформити запальничку у власному стилі;
  • Брендування символікою компанії;
  • Створення ексклюзивної серії запальничок;
  • Для призів, корпоративних нагород.

Як швидко замовити у Києві?

Лазерне гравіювання на Зіппо швидко замовити у нашому сервісі. Вам потрібно завітати до нашого офісу, принести запальничку та зображення яке необхідно нанести, та швидко забрати замовлення того ж дня. Ми допоможемо розробити макет гравіровки безкоштовно. Працюємо на професійному лазері, який відтворює чітке та якісне зображення.

Фото та відео приклади гравіювання на запальничці Zippo

[elfsight_instagram_feed id="2"]

На яких запальничках гравіює лазер?

Не має значення з якого матеріалу зроблена запальничка, її форма та розмір. Лазер якісно наносить зображення на будь-яку поверхню. Технологія має низку переваг перед друком фарбою або наклейками. Створюються надчіткі тонкі лінії, які не стираються та не гублять свого виду з часом. Це гарний спосіб додати індивідуальності вашому аксесуару, добра згадка на пам’ять близькій людині. Zippo з гравіюванням найкраще підійде на подарунок: коханому, чоловіку, батьку, брату, другу, співробітнику, керівнику. Виконується швидко та недорого! Завітайте до нас вже сьогодні.

Залишити коментар