12Nov

Заміна вентилятора MacBook Pro Retina

Заміна кулеру
Вартість від 1000 грн.
Встановимо новий оригінальний вентилятор на ваш Макбук Про Ретіна 13 та 15 дюймів.
Чистка ноутбуку
Вартість 500 грн.
Професійне очищення Макбук Про Ретіна від пилу та бруду всередині, з заміною термопасти.

Кулери на MacBook Pro Retina всіх моделей у Києві, якісна заміна!

Вентилятор (кулер) — це одна з найважливіших складових системи охолодження Макбук Про Ретіна. Завдяки роботі кулеру відбувається циркуляція повітря всередині ноутбуку, відведення зайвого тепла від деталей, що нагріваються. Будь-яка несправність вентилятора, відразу відображається на працездатності лептопу. Він починає перегріватись, гудіти, вимикатись. Затягувати з даною проблемою не варто, адже це може призвести до небезпечних для техніки наслідків. Запрошуємо в наш сервісний центр Apple BashMac для заміни кулера на MacBook Pro Retina 13 та 15 дюймів!

Симптоми несправності

  • Занадто швидке перегрівання ноутбуку;
  • Гучний шум кулеру, гудіння, деренчання;
  • Зовсім не чутно роботу вентилятору;
  • Макбук Про Ретіна вимикається від перегріву.

Необхідне рішення

Заміна кулеру на MacBook Pro Retina у Києві — це швидка, професійна послуга нашого сервісу. Дана деталь, нерідко виходить з ладу, тому ми завжди маємо запасні вентилятори на будь-які моделі Макбук Про, всіх років випуску. Заміна проводиться терміново, за доступною ціною, з гарантією. Встановлюємо тільки оригінальні кулери Apple правильної моделі та ревізії!

Сміття, пил, шерсть та волосся — головні причини поломки кулеру

Якщо довго не чистити Макбук Про Ретіна від пилу, а потім розкрити ноутбук, то можна побачити, що на вентиляторі буде ціла бахрома з волосся та сміття. Часто, також, зустрічається шерсть домашніх тварин, різноманітні крихти їжі, навіть комахи. Всі ці дрібні частинки й призводять до поломки кулеру. Найчастіше він страждає від потрапляння твердих крихт, скупчення бруду та пилу на лопатях. Крім того, деталь може вийти з ладу від старості, або складних умов експлуатації. Тому ми рекомендуємо періодично замовляти чистку ноутбуку від пилу (з заміною термопасти), а також пропонуємо заміну оригінального кулеру на MacBook Pro Retina!

Залишити коментар